Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aktywne wątki (bez zabaw)

Wyświetlanie tematy w Nerwica lękowa, Forum NERWICA.com, Off-topic, Witam, Oferty, Leki - Indeks leków, Leki, Nerwica natręctw, Miasta, Kroki do wolności, PTSD - Zespół Stresu Pourazowego, Kosz, Depresja i CHAD, Psychologia, Medycyna niekonwencjonalna, Pozostałe zaburzenia, Zaburzenia odżywiania, Problemy w związkach i w rodzinie, Uzależnienia, Odpowiedzi i pytania do psychologa, Zaburzenia osobowości, Twórczość, Literatura, Fotografia/Malarstwo/Rysunek/Rzeźba, Muzyka/Film, Inne, DDA/DDD, Schizofrenia, Socjologia, Zloty, Psychoterapia, Ważne tematy, Czytelnia, Dla Młodzieży i dla Rodziców, Strefa Rodzica, Strefa Młodzieży, Seksuologia, Pandemia, Psychiatria , Poradnie i szpitale psychiatryczne, Sprawy urzędowe, Leki przeciwdepresyjne, Leki przeciwpsychotyczne, Stabilizatory nastroju, Leki przeciwlękowe, Leki nasenne, Leki nootropowe, Stymulanty, Pozostałe, Regulamin Forum i Pod Lupą: Lęk i Zdrowie Psychiczne.

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. A to dzisiaj urodziny masz? To Wszystkiego Najlepszego dużo zdrowia, bo to najważniejsze, moc prezentów, więcej kasy niż w Forcie Nnox, spełnienia wszelkich marzeń tak, aby każdy dzień był tym niezapomnianym, a każdy następny tylko lepszy
  3. Jaki był ten red flag po którym masz zdziwko? Ja wyczulony jestem na zbyt dużą zazdrość i próby odcinania mnie od innych znajomych. To od razu zapala mi lampkę ostrzegawczą, bo spotykałem się kiedyś z osobą próbującą za bardzo mnie kontrolować
  4. Dzisiaj
  5. i bylo tak ze ten stary dziad kazal przelac wode na burte bo mu sie nie chcialo kursu poprawiac jak statek znosilo ale nie zameldowal tego mlodemu oficerowi bo zapomnial o tym, a potem kapitan jak juz skrecili to sie przyjebal do oficera ze czemu on jemu tego nie zameldowal?? a ten oficer sie spojrzal na dziada , bo on sam sie wtedy o tym dowiedzial ze cala woda byla na jednej burcie ale dziad go nie powiadomil
  6. To nie masz jeszcze tak źle, jeśli masz wypracowany minimalny okres składkowy, ale wiadomo że chodzi o to żeby emerytura była godna, a nie głodna... Mam na odwrót, wolę jesień-zime. Upalne pory roku to męczarnia. Znałam kilka osób dojeżdżających codziennie do pracy po 50-100 km samochodem. Trzeba mieć niezła wytrzymałość. A co, tak ci się żyć nie chce? Chyba że zima atomowa...
  7. Yay me! Tylko akurat ona tak właśnie szybko gada, że nie łapię.
  8. Ok dzięki mega słabo ale co się dziwić na Europę Wschodnia xd
  9. Testosteron (jakoby to komicznie nie brzmiało) też badałem i wynik w wieku 28 lat miałem 3.04, czyli całkiem nisko. Farmakoterapii jednak w kierunku leczenia hormonalnego (czyli słynne zastrzyki z TRT) nie dostałem, nie poszedłem na takie leczenie. U mnie libido leży i jak na faceta, który w tym roku kończy 30 lat jest conajmniej absurdalne. No ale prócz chronicznym zmęczeniem, dziwnymi bólami głowy, apatią, anhedonią, i niskim libido to w zasadzie mam jedynie problemy z poprawnym mówieniem (chodziłem do logopedy grubo ponad 10 lat) i w zasadzie mocna bezsenność (której nie jestem w stanie kontrolować nawet lekami, chociaż one zazwyczaj pomagają).
  10. chce mi się płakać, choć moje oczy patrzą w nicość
  11. Hej @shadow_no. Tak, czytałem ten temat, widziałem bardzo podobną sytuacje jednego użytkownika i jego przeżycia. I wiem, że w tym momencie życia to głowa tutaj gra największą rolę, masz rację. Tylko po tylu latach prób, terapii, leków już też nie wierzę w to, że uda mi się tę głowę przestawić. Zawsze będę niekompletny, zawsze będę inny. Dzięki za odpowiedź.
  12. Heh a ja się niedawno zorientowałem, że nie wiem jaki kolor oczu ma większość ludzi, których znam. Lubię patrzeć w oczy ale kompletnie nie pamietam jaki kto ma kolor oczu
  13. Dalila_

    Pożegnanie

    DZIAŁA ALE SZTOS PAN SHADOW MODERATOR WSZYSTKO NAPRAWIA WTF XF
  14. Prince of darkness

    Zęby

    No znieczulenie, a na czym to polega to nie mam pojęcia. Jakieś cuda na kiju to chyba jest
  15. Od dawna mam jeden styl ubioru i nie zmieniam go. Zimą do warsztatu chodzę w czarnych spodniach z bawełny, po domu chodzę w czarnych i granatowych dresach. Do warsztatu zakładam swetry zapinane na guziki: czarny, granatowy, niebieski, zielony, brązowy. Dżinsów nie lubię, bo są według mnie niewygodne. W lato chodzę we wzorzystych spodniach, mam kilka par spodni z nadrukiem kwiatów, mam kilka bluzeczek z krótkim rękawkiem z nadrukiem kwiatów.
  16. alone05

    Czekam na...

    Czekam na Wielkanoc
  17. Różnie 5-8h, więcej raczej nie chyba, że padam z wyczerpania. Generalnie za mało. O 7.00 zaczynam pracę więc nie ważne o której się podłoże, muszę rano wstać,a że ja jestem niereformowalna to czasami zasiedzę się na telefonie. To spanie na weekendach na podłoże psychologiczne.
  18. Ten wzrok ma świetny,takie groźne spojrzenie.Piotr Wielki
  19. No mi też 37 schodziło po 3 4 h godzinach A ważę 48 kg
  20. Wczoraj
  21. take

    Wkurza mnie:

    Wkurza mnie zachowanie mojej siostry.
  22. Wczoraj przyjechała karetka, byli też policjanci. Dobrze, że nie zabrali siostry do szpitala. Dzisiaj siostra parę razy mnie "torturowała" psychicznie. Ale to może zachowanie i słowa taty zasługują na większe napiętnowanie niż to, co robiła siostra. Tata agresywnie, ableistycznie bądź wulgarnie mnie obrażał. Moja "psychika" gardzi jego sposobem życia i myślenia. Chcę zmiany świata na lepsze, a nie utrzymania surowego bagna. Byłem strasznie wkurzony przez to, co robi siostra. To było nieprzyjemne. Manipulowała, odwracała kota ogonem, wyolbrzymiała. W kilka czy kilkanaście minut kilka razy kazała mi wstać z łóżka i otworzyć drzwi. Jej zachowanie jest "wredne". Postawa taty wobec zachowania siostry jest żałosna.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×