[GRODZISK MAZOWIECKI]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[GRODZISK MAZOWIECKI]

przez Katarzyna Polak 12 paź 2013, 00:00
Witam, jestem doktorem psychologii (doktorat uzyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim) i psychoterapeutą z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, dorosłymi, dziećmi i całymi rodzinami. Od niedawna prowadzę prywatną praktykę w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Bairda (wcześniej pracowałam w Krakowie). Część spotkań terapeutycznych prowadzę też w gabinetach w centrum Warszawy. Osoby szukające pomocy psychologicznej i psychoterapii zachęcam do odwiedzenia mojej strony (http://www.terapia-polak.pl) i do kontaktu (tel. 535 355 433).

[GRODZISK MAZOWIECKI]

przez miroszewski 12 paź 2013, 23:38
Dobra wiadomość, jakiś czas temu szukałem dla koleżanki psychologa w grodzisku, ostatecznie musi jeździć do Warszawy.

Sortuj wg