Chce iść do psychologa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Chce iść do psychologa

przez krystyna.W 27 maja 2015, 12:09
Mam pytanie chce iść do psychologa ale wolałabym na NFZ bo nie mam kasy dzwoniłam dziś do jakieś placowki ale powiedzieli mi że wolny termin jest na sierpień. Hmm mamy prawie czerwiec. To troche długo i to trochę zabawne. Powiedzcie mi ile zapłace za wizyte prywatnie i czy możecie polecić kogoś we Wrocławiu.

Chce iść do psychologa

przez Aurora88 27 maja 2015, 12:52
Wolne terminy na NFZ na popołudnia tak wyglądają, możesz ewentualnie dorwać coś wcześniej w godzinach rannych, jeśli ktoś zrezygnuje (mi się tak udało).
Plus - z NFZ najpierw Cię poślą do psychiatry a potem psychiatra Ci wystawi zaświadczenie do psychologa.
Psychiatra prawdopodobnie nie będzie rozwiązywał Twoich problemów, najwyżej przepisze Ci leki.

Psycholog to może być koszt 120-150 zł (nie wiem jak Wrocław), zajrzyj do działu Oferty i przejrzyj cały wątek o Wrocławiu: topic-t38583.html
Ludzie najczęściej polecają psychiatrów, ale jeśli chcesz po prostu pogadać, to szukaj psychologa.
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Chce iść do psychologa

przez Zazulka 27 maja 2015, 13:29
Skierowanie do psychologa wystawi ci też twój lekarz rodzinny. Oczywiście prywatnie idąc do psychologa skierowania nie potrzebujesz. I tak sobie pomyślałam, że jeżeli potrzebujesz (albo przewidujesz, że tak będzie) regularnych wizyt u psychologa, to zapisz się na NFZ do takiego, który ma także praktykę prywatną. Wtedy czekając na swoja kolejkę w NFZ możesz zacząć terapię wcześniej.
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Chce iść do psychologa

przez krystyna.W 28 maja 2015, 21:34
Dzięki za odpowiedź :)

Sortuj wg