Skocz do zawartości
Nerwica.com

CO ROBIĆ??? PROBLEM Z WYCHODZENIEM DO LUDZI


DOROTKAAA1809

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Dorota. Mam pewien problem, który mnie bardzo nurtuje. Najpierw napiszę trochę o sobie. Mam mamę, która ma zanik móżczku, przez to nie wychodzi z domu, i chodzi na wózku do łazienki- to wszystko przez alkohol, który spozywała. Mój tata od 5lat nie żyje, również miał problem z alkoholem, który doprowadził go do śmierci, bo umarł na marskość wątroby. Mieszkam z mamą i Babcią, kobieta która jest najwspanialszą osobą na świecie, dużo przeżyła, zaadaptowała mnie i wspierała mnie w każdych decyzjach. Mieszkam również z moim facetem, jesteśmy razem 5 lat, od nie dawna zaczął pić w dużych ilościach, przez to często występują awantury. Nie wiem co robić??? Miałam stresującą pracę z której zrezygnowałam z powodu na nadmierny nacisk na moją osobę. Siedziałam w pracy po 18h i 4h spałam... Dostałam przez to wszystko ŁUSZYCY!!! Zaczełam się bać ludzi, wychodzić.... Mam wrażenie, że wszyscy się na mnie patrzą, wtedy doskwiera mnie lęk, i dziwnie się trzęsę, jak bym się czegoś bała... Jedynie kiedy wychodzę na rower kiedy się ściemnia czuję się naprawdę szczęsliwa. POMOCY... :( PROSZĘ O PORADĘ... DOROTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorota szukalas pomocy dla osob wspoluzaleznionych? Terapia DDa? cokolwiek co pozwoli Ci na zrozumienie co sie z Toba dzieje. Jak leczysz te luszczyce? Nie stosuj masci sterydowych bo skutki uboczne Cie zjedza... nawilzaj kremami ( polecam dermobaze) i lykaj suplementy dobrze dzialajace na skore. Mnie pomaga codzienna dawka tranu ...zmiany sie cofnely.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×