Witam Was

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam Was

przez ridson 14 sie 2012, 13:34
Cześć.
Wpadłem dość przypadkowo na to forum, ale być może będę mógł coś ciekawego z niego wynieść. Oczywiście każdy z nas myśli, że problem który go dotyczy jest wyjątkowy i mam tak samo. Od kilku lat problem powraca, wszystko wygląda jak sinusoida, nie u mnie stabilizacji emocjonalnej - są tylko skrajności. Jestem albo zbytnio wrażliwy i lękliwy - albo zbyt pewny siebie i butny (może to reakcja obronna organizmu?). To dziwne, nigdy nie spodziewałem się, że będę miewał problemy tego typu. Nie przypuszczałem, że podwyższone ciśnienie, brak snu, osłabienie i palpitacje serca/arytmia będą powracać prowadząc do niemałej frustracji. Najśmieszniejsze jest to, że zbytnio nie mam z kim porozmawiać, ponieważ każdy ma mnie za niesamowicie pewnego siebie i twardego psychicznie faceta. Moja aparycja i pozory, które zdaje się stwarzam sprawiają, że nikt nie potraktowałby mnie poważnie, gdybym chciał przedstawić swój "problem" .Znalazłem się w takim błędnym kole, a chętnie porozmawiałbym z kimś kto ma podobny problem. Nie jest tragicznie, o nie! Mam świetne samopoczucie co jakiś czas, co nie zmienia faktu - że temat wciąż się ciągnie. Swego czasu nie byłem w stanie spać, cierpiałem dodatkowo na tzw. Paraliż senny, który uniemożliwiał poruszanie się tuż po przebudzeniu - co potęgowało panikę, ale to opowieść na kolejnego posta. Może ktoś z Tychów bądź okolic będzie chciał się kiedyś spotkać i porozmawiać - nie koniecznie o nerwicy. To, że mamy kontakt z kimś kto rozumie problem tego typu, samo w sobie jest "mała terapią", przynajmniej tak myślę.

Pozdrawiam Nerwuski.

Witam Was

przez Monar 14 sie 2012, 17:35
hey, miło mi :D no zgadzam się, to jest taka trochę terapia. :smile:
Monar

Witam Was

przez alanya 14 sie 2012, 18:44
witaj.
To chyba trochę tak jest .Czas toczy się kołem od momentów ze można"góry przenosić" do momentów że podniesienie ręki to już wyzwanie. Wystarczy jeden bodziec.
"I never wanted this disease"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam Was

przez warek44 15 sie 2012, 16:11
Witamy serdecznie na forum :)

Witam Was

przez Artemizja 16 sie 2012, 23:05
ridson, witaj na forum ;)Rozgość się ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg