POMOCY

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

POMOCY

przez zaria 04 cze 2012, 14:10
Witam, 8 miesiecy temu urodzilam slicznego synka kocham go nad zycie :) ale cos jest ze mna nie tak tez tak było jak byłam w ciązy wszystko potrafi mnie wyprowadzic z równowagi nawet najprostsze rzeczy nie wiem co sie ze mna dzieje, mam 29 lat a czuje sie jak bym miała z 70 nic mi sie nie chce wszystko sprawia mi trudnosc oprócz kłócenia sie z mezem bo to wychodzi mi najlepiej, nasze stosunki nie sa najlepsze do wszystkich dosłownie i o wszystko mam pretensje nie radze sobie z najprostszymi obowiązkami najlepiej by było jak by wszyscy zostawili mnie w spokoju. w tych moich nerwach mowie rzeczy których nie mysle i wiem ze ranie wszystkich wokół siebie. Mozne zna ktos jakis sposób zebym mogła sobie z tymi nerwami poradzic?

POMOCY

przez amelia83 04 cze 2012, 14:13
zaria, witaj rówieśniczko, a nie myslałaś nad wizytą u psychologa
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

POMOCY

przez zaria 04 cze 2012, 14:27
myslalam, chyba nie bede miala wyjscia ale chcialam sobie sama z tym poradzic ale chyba jestem za słaba i bez psychologa sie nie obejdzie ale tak ciezko jest mi tam isc

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

POMOCY

przez amelia83 04 cze 2012, 14:41
zaria, to wcale nie oznacza, że jesteś słaba to znaczy , że jestes odpowiedzialna i szukasz pomocy
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

POMOCY

przez tahela 04 cze 2012, 14:45
hm jednak musisz się udać do specjalisty
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

POMOCY

przez zaria 04 cze 2012, 14:53
hmmmmmmm a myslałam ze sie obejdzie bez psychologa

POMOCY

przez amelia83 04 cze 2012, 14:56
a znasz inny, lepszy sposob?
poradzisz sobie sama ?
masz przyjaciol? komus zwieralas sie ?ktos moze ci pomoc?
M. Luther King

POMOCY

przez Candy14 04 cze 2012, 15:04
zaria, a przed ciążą bylo ok? Mnie to wyglada na jakies hustawki hormonalne... zbadaj sobie tarczyce
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

POMOCY

przez zaria 04 cze 2012, 15:08
a myslisz ze nie probowałam? probowałam ale kazdy z tekstek " no ale jak moge Ci pomóc? " przeciez gdybym wiedziała to juz dawno nie bylo by problemu z mezem tez rozmawialam to tak jakby mowil do supa soli. a ten psycholog to naprawde chcialabym zeby byla ostatecznosc. Ciezko bedzie mi sie otworzyc i tek szczerze porozmawiac o uczuciach jakie mi towarzysza to nie jest takie proste przynajmniej dla mnie. Te moje nerwy i brak siły i zle samopoczucie to jest wierzchołek gory lodowej - tak mi sie wydaje. Tragedia ta moja psychika tragedia. Zawsze umiałam sobie ze wszystkim radzic i zyc do przodu a tu taki dol taka bezradnosc nad tym wszystkim

POMOCY

przez amelia83 04 cze 2012, 15:13
zaria, a skad jestes , moze mogłabym pomóc Ci poszukac psychoterapeuty...jak chcesz to na pw napisz..., zobaczysz wszystko się jakoś ułoży, ludzie którzy tego nie przeżyli nie rozumieja...mój chłopak od roku dopiero w miarę kuma co się ze mna dzieje...a wcześniej tez był bezradny
M. Luther King

POMOCY

przez zaria 04 cze 2012, 15:18
tak przed ciaza było ok, tak badałam tarczyce, niby wyszlo ok tzw wynik był przedziału najwyzszy jeszcze troche a by przekroczył gorna granice "widełek" na usg wyszły jakies male zmiany dostalam tabletki ale zabardzo nie pomogły

-- 04 cze 2012, 09:19 --

z konina ale nie chciałabym isc w swoim srodowisku do lekarza , myslalam moze o kaliszu

Sortuj wg