Z patologii w przepaść

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Z patologii w przepaść

przez Apofis 12 mar 2012, 12:07
Witam Was.

Używam różnych ksyw większość z ludzi zna mnie jako Ramzes. I niech tak zostanie. A więc:
mam 25 lat, ostro pogięte życie. W sumie na pierwszy rzut oka normalne: mieszkanie z matką i dwoma braćmi, ukończone studia, wojsko. Super prawda? Dodam, że mam Przyjaciół. Dla wielu z FS to marzenie.
Chodzę do psychologa. Pani Asia nie odkryła jeszcze co mi jest. Nie stara się. Leczy objawy. Psychiatra jedynie, widział że jest kiepsko. Mówi: "wiesz, dałbym Ci leki, ale pijesz. Skończ z alkoholem"
Nie zaufa mi jak po miesiącu przyjdę i powiem, że rzuciłem.
Bujam się z tym syfem. Rozwala mnie to. Tonąc lubię chwytać się brzytwy ponieważ ból odwraca uwagę. Czasami palę mosty i stoję w tych płomieniach. Zdiagnozowane mam objawy: IBS, na pierwszy rzut oka widać, że drżą mi ręce. Chudy, plecy zgarbione.
Nie jest tak, że nie walczyłem. Pogadaj ze mną. Po 15 minutach będzie Ci się wydawać, że z nikim lepiej Ci się nie gadało. Wypijmy piwko. Jeśli jesteś kobietą poczujesz się jak Demi Moor na rozdaniu Oscarów.
Co jeszcze? Życia płyną a moje stoi w miejscu. Jestem raczej tym który pcha te życia do przodu. Mijasz mnie, czasem pytasz dokąd iść i biegniesz dalej. Ja zostaję. Wbrew swojej własnej woli.
Jeszcze noc się wokół tli, a już wiem, że dzień jest zły...

Z patologii w przepaść

przez Trip 12 mar 2012, 12:24
Witaj,

Mimo, iż jestem tu od niedawna, postanowiłam być kulturalna i się przywitać.

Cholera, czasem najtrudniej jest pójść do przodu. Te wszystkie pozory, ktore możesz stwarzać, że jest w porządku, niestety nic nie znaczą, jeśli w środku krzyczysz o pomoc. Ja krzyczę. Prawie cały czas. Ale w środku. ; ) Pewnie brzmi to banalnie. W każdym bądź razie, życzę Ci bys ruszył się z miejsca i nie ukrywał się za egipskimi pseudonimami. ; )
Czasami jestem hamburgerem o.O

Sortuj wg