Problem z chłopakiem którego on nie widzi!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Problem z chłopakiem którego on nie widzi!

przez Kiniula 23 kwi 2010, 10:40
Witam wszystkich odrazu przejde do sedna sprawy. Spotykam sie z moim chłopakiem juz 6 lat. Mój a raczej jego problem polega na tym ze od jakis 2 lat zrobił sie strasznie nerwowy. Wszystko go denerwuje dosłownie wszystko jak ktoś je, pije, cieżko oddycha, a broń Boże jak jest zmęczony potrafi o wszystko sie czepiac. Nie można z nim normalnie rozmawiać bo nie wiadomo kiedy mu sie cos nie bedzie podobało i wybuchnie gniewem. Cały czas kłóci sie z rodzicami, a obrywam potem ja bo sie musi na kims wyrzyc (nie bije mnie ale o wszystko sie czepia). Nie potrafi normalnie odpowiedziec na jakie kolwiek pytanie. Określenie go cholerykiem to chyba za duzo. On kiedys taki nie był i chciałabym zeby sie zmienił ale nie wiem jak. Mi juz brakuje cierpliwości i najchętniej bym go zostawiła ale tego nie chce zrobic. Pomocy co robić!!! :cry: :(

Re: Problem z chłopakiem którego on nie widzi!

przez agusiaww 23 kwi 2010, 20:58
Kiniula, na poczatek rozmowa, uswiadomienie mu jego reakcji (przyklady czepialstwa). Moze on ma jakies problemy w pracy? Takie zachowanie jest czyms spowodowane, moze stres, przemeczenie. Zasugeruj wizyte u psychologa.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez tictac 23 kwi 2010, 21:06
Zasugerowanie wizyty u psychologa może odebrać bardzo różnie skoro tak reaguje.
Oczywiście możesz mu dać wprost do zrozumienia, że zachowuje się jak cham ale to raczej nie zadziała.
Na pewno ma z czymś problem, może nie umie Ci o tym powiedzieć , może sobie nie radzi lub myśli, że
w sposób takiego działania będzie miał wszystko i wszystkich pod kontrolą.

Wyczuj odpowiednią sytuację, kiedy jest ok, wtedy z nim porozmawiaj , czemu się tak zachowuje.
Czy ma jakiś problem, chce porozmawiać o tym, powiedz, że chciała byś aby to się zmieniło.
Powodem takiego zachowania może też być fakt iż nie chce już z Tobą być i Cie nie kocha, lub nie docenia.
Jak reagujesz na jego krzyki i wrzaski ? Obrażasz się ? Grozisz mu, że odejdziesz, czy próbujesz go uspokoić.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 23 kwi 2010, 21:09
tictac, roznie to on moze odebrac i sama rozmowe. Ale samym gadaniem sie raczej mu nie pomoze, tym bardziej ze jest to sytuacja dlugotrwala. Dlatego jak najbardziej wskazana wizyta u specjalisty.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Manka 23 kwi 2010, 21:59
Kiniula moze sie nie znam ale sądze że nic w zyciu nie dzieje sie bez powodu a taka sytuacja moze byc spowodowana faktycznie jakimis problemami,to byloby najbardziej prawdopodobne bo rzadko czlowiek zmienia sie tak gwaltownie,musi miec ku temu jakies podloze.Z mojego punktu widzenia czlowiek zaczyna sie tak"agresywnie"zachowywac w momencie gdy cos go trapi,gdy nie daje sobie z czyms rady,cos ukrywa.Zaczyna w ten sposob sie bronic przed tym aby to nie wyszlo z niego na zewnatrz i atakowac w wyzej przedstawiony przez Ciebie sposob bo pojawia sie rozdraznienie.Sadze ze na poczatek szczera rozmowa bedzie wyznacznikiem co robic dalej ;)

Sortuj wg