witam Wszystkich - Życząc Zdrowia

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam Wszystkich - Życząc Zdrowia

przez Amonre 18 cze 2008, 09:43
Witam - mam 33 lata cierpię na depresję - ponoć zdaniem lekarza mam też zaburzenie kompulsywno- obsesyjne - w chwialach silnego napięcia nerwowe odczuwam potrzebę odwiedzenie toalety. Biorę zotral - i wydaje mi się że po tych dwóch tygodniach - coś drgnało- zaczynam się czuć lepiej. Życzę wszytkim siły, cierpliwości, wiary że uda nam się trafić na dobrego specjalistę - który wpierw lekami a pozniej terapią pomoze nam zrozumieć nasze problemy - pokonać nasze błędne nawyki wyniesione z domu, pononać fałszywe wzorce zachowac które zamiast nas wspierać w trudnej chwili, niszą nas.
Nie wierzcie w hipnozy i inne bzdury. Ponoc bardzo pomocna jest medycyna tybetańska.
W Warszawie można spotkac takie gabinety - byłem na jednej wizycie - być mzoę by mi to pomogło - ale wybrałem lekarza psychiatrę - wiem ze ta " chemia" zostawi ślady na moim organizie ale co się nie robi aby być zdrowym.

Re: witam Wszystkich - Życząc Zdrowia

przez Pstryk 24 cze 2008, 19:00
Cześć Amonre, miło Cię poznać. Cieszy mnie bardzo, że coś u Ciebie drgnęło - mam nadzieję, że nie poprzestaniesz na laurach ;) Poza tym, nie podchodź tak sceptycznie do innych, mniej konwencjonalnych metod - nigdy nie mów nigdy, bo kto wie, co w życiu przyjdzie Nam próbować aby siebie ratować. Pozdrawiam.
Pstryk

Re: witam Wszystkich - Życząc Zdrowia

przez jevii 24 cze 2008, 19:22
Witaj Amonre . Miło, że zajrzałeś na forum.
Szczerze mówiąc, najważniejsze by się nie poddawać
chorobie a leczenie,to już wg indywidualnych potrzeb ;)
Pozdrawiam ciepło.

~*~
Moja przestrzeń
Bo są dwa rodzaje bólu, Oskarku. Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe.
Cierpienie fizyczne się znosi. Cierpienie duchowe się wybiera.Éric-Emmanuel Schmitt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg