Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam Wszystkich - Życząc Zdrowia


Amonre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - mam 33 lata cierpię na depresję - ponoć zdaniem lekarza mam też zaburzenie kompulsywno- obsesyjne - w chwialach silnego napięcia nerwowe odczuwam potrzebę odwiedzenie toalety. Biorę zotral - i wydaje mi się że po tych dwóch tygodniach - coś drgnało- zaczynam się czuć lepiej. Życzę wszytkim siły, cierpliwości, wiary że uda nam się trafić na dobrego specjalistę - który wpierw lekami a pozniej terapią pomoze nam zrozumieć nasze problemy - pokonać nasze błędne nawyki wyniesione z domu, pononać fałszywe wzorce zachowac które zamiast nas wspierać w trudnej chwili, niszą nas.

Nie wierzcie w hipnozy i inne bzdury. Ponoc bardzo pomocna jest medycyna tybetańska.

W Warszawie można spotkac takie gabinety - byłem na jednej wizycie - być mzoę by mi to pomogło - ale wybrałem lekarza psychiatrę - wiem ze ta " chemia" zostawi ślady na moim organizie ale co się nie robi aby być zdrowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Amonre, miło Cię poznać. Cieszy mnie bardzo, że coś u Ciebie drgnęło - mam nadzieję, że nie poprzestaniesz na laurach ;) Poza tym, nie podchodź tak sceptycznie do innych, mniej konwencjonalnych metod - nigdy nie mów nigdy, bo kto wie, co w życiu przyjdzie Nam próbować aby siebie ratować. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×