Witam wszystkich serdecznie!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich serdecznie!

przez agnes89 27 lis 2007, 11:35
Witam Was!
Mam na imię Agnieszka i mam 18 lat. Trafiłam na tą stronę przypadkiem, jednak już od dłuższego czasu zastanawiałam się czy czasami nie jest mi potrzebna jakaś pomoc. Czytając trochę postów, zauważyłam, że ludzie będący tutaj mają podobne problemy do mnie. Nie mam ani zdiagnozowanej depresji, ani innej choroby, ponieważ nie byłam do tej pory u żadnego psychologa ani psychiatry. Tak naprawdę dopiero niedawno zaczęłam się zastanawiać nad ewentualnym pójściem do specjalisty. Jestem tu też, bo mam nadzieję, że w końcu mnie ktoś zrozumie, bo naprawdę coraz częściej wydaje mi się, że żyję w zupełnie innym świecie. Ja również wysłucham i mogę porozmawiać na wszystkie tematy, bo wiem doskonale jak to jest być nierozumianym przez ludzi.
Pozdrawiam.

przez pyzia1 27 lis 2007, 12:45
Witaj, miło Cie poznać.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez BehindGreenEyes 27 lis 2007, 15:37
czesss Wam :D ja jestem też "śWIEżAK" dokladnie od wczoraj...i widze ze jest tu sporo ludzi z podobnymi problemami...przynajmniej nie czuje sie jak ufoludek
pozdrawiam wszystkich :*

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mooni 27 lis 2007, 15:53
cześć dziewczyny :smile:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez makanti 27 lis 2007, 16:49
Witaj na forum agnes89. Mam nadzieję że znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz tzn. Od dobrej rady po zrozumienie :smile:
...

przez Pstryk 27 lis 2007, 23:01
agnes89, BehindGreenEyes miło Was poznać.
Pstryk

przez BehindGreenEyes 28 lis 2007, 11:17
Dziendoberek :)
Jak sie dzis czujecie chlopcy i dziewczeta?? ;) bo ja sie od rana zastanawiam czy moje zycie to jakas cholerna pomylka a moze kiepski film?? Ciekawe czy z happy endem. Ale smuce :? i to juz od rana... Milego dnia nerwusski :*

przez gość 28 30 lis 2007, 00:34
Witam was wszystkich.Z choroba borykam sie od 8 lat a od 5 wiem ze jest to nerwica lękowa,poczatki byly straszne lek przed zawalem udarem a w zasadzie przed smiercia.Ale wy to juz wszystko wiecie,najsmutniejsze jest to ze ja wiem ze z tego nie da sie wyleczyc tylko trzeba sie z tym nauczyc zyc.Na poczatku myslalem ze jest to choroba jak kazda inna ze lekarz tu wszystkiemu zaradzi ze poprostu sie wylecze,nic mylnego po okresie dobrego samopoczucia i odstawieniu lekow oczywiscie przez lekarza,wszystko wrocilo na nowo tylko z dwojona sila.Zadowalajace jest to ze teraz nie podaje sie temu jak bylo to na poczatku i staram sie z tym zyc choc niekiedy nie jest latwo. Pozdrawiam

przez Akin 30 lis 2007, 18:51
Witamy serdecznie, pamiętajcie, nie dajcie się zabić chorobie.
Akin

Sortuj wg