Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 sty 2016, 17:09
Dzień dobry popołudniowo! :papa:

Mgła, zgnilizna, paskudnie... no wredna aura i już. Ale dobrze być już w domowych pieleszach, po ciepłym obiedzie i z herbatą w dłoni.

kosmostrada, Kochana, co tam Cię bierze, jakieś grypisko, czy inne wirusisko? :shock: Zaatakuj to cholerstwo z miejsca babcinymi sposobami i siedź w ciepełku, może do jutra da się to ujarzmić. A ta pogoda typowo sprzyja wirusom. Poza tym jak pamiętam przemarzłaś na tym długim spacerze. :shock: :roll:
Ja dzisiaj tak sobie, w pracy miałam taki godzinny, dość mocny spadek nastroju, nostalgia i ochota na poryczenie sobie... ale ukręciłam łeb hydrze, wzięłam się za porządek w szafie i dokumentach. Naprodukowałam kosz śmieci i mi przeszło. :time:

A propos włosów... fajne ma włosy takie tam, lubię długie loczki u facetów (ale nie dredy!), a do pielęgnacji słabych włosów polecam sok z czarnej rzepy i olejek rycynowy (na zmianę). Nie narzekam na marne włosy po takich kuracjach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 sty 2016, 17:32
mirunia, Hej Kochana! No właśnie wtedy przemarzłam, a trochę osłabiona byłam , no i masz... ale kuruję się, zobaczę jutro. Już się umówiłam z szefem, że jak słabo będzie, to tylko wpadnę do roboty pilne sprawy załatwić i wrócę do wyra. Ale jestem dobrej myśli, tylko żebym takich dreszczy nie miała.
Jak dobrze, że energiczne porządki Ci pomogły! Ja już nie wiem Słońce, co nam poradzić. Tylko chyba cierpliwe przeczekanie... Też już mam serdecznie dość.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Stracona100 25 sty 2016, 17:54
Stracona100 napisał(a):Trochę się wystraszyłam, ale chyba nie na tyle, by przestać. Wiem, że to głupie i ryzykowne ale to już mój jedyny sposób na poprawę nastroju :?
A jak Wy dajecie sobie radę z takim problemem?

Sami odpowiedzialni abstynenci? :shock:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 sty 2016, 18:05
kosmostrada, w dalszym ciągu masz dreszcze? Gorąca kąpiel powinna Cię rozgrzać (z solą) i pod kołdrę + aspiryna i duża dawka wit. C 1000. Trzeba się ratować. Z psem Panowie dzisiaj idą - nie ma przeproś. :bezradny:

A mnie stresy tak zjadają... w pracy spore zwolnienia ludzi (restrukturyzacja). Płacz, lament... no obłęd. :hide:

Stracona100, raczej większość tak, są małe wyjątki. Bierzemy leki, więc alko odpada. Nie dokładamy sobie dodatkowych problemów, i tak jest ich sporo.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 25 sty 2016, 18:14
mirunia ja to rozumiem, ale nie tak łatwo zrezygnować z jedynej formy doznania (choćby namiastki) radości. To moje odczucie, sądziłam, że ktoś może ma podobnie. Nie popieram i nie pochwalam tego, po prostu jest mi trudno :cry:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 sty 2016, 18:26
Czuje się bardzo zmęczony napięciem :-|
♪♪♪

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 sty 2016, 18:26
Stracona100, chwila radości, przyjemności jest krótka, a następstwa o wiele dłuższe i gorsze. Brak skuteczności leczenia- więc po co łykać te prochy, skoro brak efektów, bo znosi je alkohol i czyni dodatkowe spustoszenia? Na dokładkę ryzyko uzależnienia.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 25 sty 2016, 18:32
Dżizus, muszę jechać do alergologa na 19, a tak bardzo mi się nie chce....ktoś mnie zastąpi? :bezradny:

mirunia ja to wszystko wiem, ale nie daję rady, bo moje leki i tak nie działają. Gdyby działały, nie musiałabym pocieszać się alko :cry: Kwadratura koła, szajs, itp............ :bezradny:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 sty 2016, 18:32
Powróciłem.

Spamowa wyspa

przez Davin 25 sty 2016, 18:33
Stracona100, tylko nie leki plus alko.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 25 sty 2016, 18:40
Stracona100, ja rzadko pozwalam sobie na winko w dobrym towarzystwie, ale biorę minimalną dawkę neuroleptyku i to co drugi dzień. Doktor mi pozwolił. ;)
Kochana, jeżeli piszesz już tak smutno, że to Twoja jedyna radość, to przecież wiesz jaka jest droga - terapia uzależnień, AA i takie klimaty. Dlaczego nie chcesz się ratować? Całkiem możliwe że odnajdziesz radość życia i energię, gdy pozbędziesz się tego demona.
Możesz tak się źle czuć, bo robisz zabójczy miks.

mirunia, Oj to masz faktycznie sytuację napiętą wokoło. Mam nadzieję, że Ciebie nie dotyczy to całe zamieszanie?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 sty 2016, 18:40
Też byłem w sklepie. :oops:

Spamowa wyspa

przez Davin 25 sty 2016, 18:43
Purpurowy, i co kupiłeś?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 sty 2016, 18:43
Davin napisał(a):Purpurowy, i co kupiłeś?

Tradycyjnie.

Sortuj wg