Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 mar 2014, 16:55
platek rozy, byłam dziś na terapii i jestem niezadowolona. psycholog mnie lekceważy, pisze cos ciagle na kompie albo grzebie w papierach a mnie nie słucha :(
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 mar 2014, 16:57
Ahma, ja tez wczesniej taka mialam , zrezygnowalam bo mnie wkurzalo pzoa tym ona jest po to zeby ze mna popracowac a nie zeby sie zajmowac w czasie przeznaczonym na pacjenta innymi rzeczami.
:x
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 mar 2014, 16:58
Witam wszystkich razem i każdego z osobna :uklon:
amelia83, fajnie, że udały się zakupy za małe grosze, będzie w czym polatać na wiosnę, zawsze to coś innego i "nowego" w szafie ;) my baby tak mamy :mrgreen :yeah:
cieszę się, że nabyłaś passiflorkę, przyda się jak łapie nerw i niepokój... mały kieliszeczek i spoko do przodu :105:
pozdrawiam wszystkich wyspiarzy :papa: :papa: :papa:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 mar 2014, 16:59
platek rozy, no masz racje. nie wiem co robić teraz, czy ją zmienić? Lubie ja bardzo ale takim zachowaniem mnie wkurwia
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez Anna Maria 12 mar 2014, 17:00
Ahma, to powiedz Jej to
Anna Maria

Spamowa wyspa

przez Ellwe 12 mar 2014, 17:00
amelia83, ja się od kilku lat tylko w lumpku zaopatruję. Nie pamiętam już kiedy kupowałam sobie coś w normalnym sklepie. Oprócz butów, bo do tego jakoś nie jestem przekonana (wyłączając już lęk przed zarazkami i innymi:).

platek rozy, wydaje mi się, że tak. Chociaż ja zawsze lubiłam jeść:) ale ostatnio pochałaniam takie ilości, że ludzie sie dziwią jak ja to mieszczę. :roll:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 mar 2014, 17:03
kasiątko, wstydze sie, nie powiem jej tego :(
mam pytanie.. jak sie ściaga filmy z torenta?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 mar 2014, 17:05
Ellwe, ja po lumpkach latam od dziecka ze starsza siostrą na początku, to ona mnie tym zaraziła :mrgreen: kiedys za małolaty wstydziłam sie wejść do lumpka u siebie w mieście bo znajomi zobaczą, a siostra mieszkała w innych większych miastach i jak zobaczyłam jakie ma fajne ciuchy i to z ciucholandów to potem koleżanki ze mną chodziły i szperanie :P lubię lumpki, ja większość ciuszków tez kupuje w lumpkach byłam w takim second handzie w Holandii w zeszłym tyg i za niecałe 9 euro kupiłam 5 ciuszków, sweterek tunike torebke m.in. torebka taka na wiosne za 1.95 :lol:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez platek rozy 12 mar 2014, 17:06
mirunia, haloooo :mrgreen: na moje lęki to nie pomoze :(

Ahma, ale nie powinn sie tak zachowywac bo jaka masz korzysc z psychoterapii?'

Ellwe, ja tak mialam tez , teraz mam troche lepiej bo staram sie jesc produkty zniskim indeksem glikemicznym , ale bywaja i dni ze tez mam glody stale.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 mar 2014, 17:07
Ahma napisał(a):platek rozy, byłam dziś na terapii i jestem niezadowolona. psycholog mnie lekceważy, pisze cos ciagle na kompie albo grzebie w papierach a mnie nie słucha :(

Ahma, to zrób w tym czasie przerwę i nic nie mów, jak ona coś robi innego zamiast Ciebie słuchać i rozmawiać z Tobą. Przerwij i powiedz że nie chcesz jej "przeszkadzać" i poczekasz jak skończy grzebać w papierach czy komputerze, bo może ją rozpraszasz :time: :105: :time: :105:

Spamowa wyspa

przez tosia_j 12 mar 2014, 17:07
Ahma, jak mozesz zmienic cos w swoimzyciu skoro nie mozesz powiedziec terapeutce - czuje sie niezrecznie jesli pani robi cos w trakcie mojego czasu
-----:---:-
Pozdrawiam Wszystkich
outsider

Spamowa wyspa

przez amelia83 12 mar 2014, 17:08
mirunia napisał(a):
Ahma napisał(a):platek rozy, byłam dziś na terapii i jestem niezadowolona. psycholog mnie lekceważy, pisze cos ciagle na kompie albo grzebie w papierach a mnie nie słucha :(

Ahma, to zrób w tym czasie przerwę i nic nie mów, jak ona coś robi innego zamiast Ciebie słuchać i rozmawiać z Tobą. Przerwij i powiedz że nie chcesz jej "przeszkadzać" i poczekasz jak skończy grzebać w papierach czy komputerze, bo może ją rozpraszasz :time: :105: :time: :105:

no dokładnie co to za terapia, ona tam jest dla Ciebie ma być dla Ciebie też ją olej i nic nie mów ...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 12 mar 2014, 17:09
platek rozy, w ogóle zadaje mi takie pytania , na które nie wiem jak odpowiedzieć i motam sie

-- 12 mar 2014, 17:10 --

zobacze jak bedzie kolejnym razem, jak to sie bedzie powtarzało to chyba zrezygnuje całkowicie z terapii
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Spamowa wyspa

przez mirunia 12 mar 2014, 17:11
platek rozy, spróbuj passiflory, może akurat wyciszy nieco lęki. Trzeba przez kilka dni popić syropku 3x dz. tam jest miarka mały kieliszeczek. Wiem że passiflora jest lepsza od innych ziołowych uspokajaczy typu waleriana, melisa, chmiel itp.

Sortuj wg