Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Nortt 22 lip 2016, 00:24
Purpurowy napisał(a):
takie tam napisał(a):Co u was, kochane forumoludki, słychać?

Dół.

Jaki smak lodów?

Czekaj, mam miętowo-czekoladowe z zielonej budki, dobrze że mi przypomniałeś ! A wiec jest jednak szczęście w świecie :pirate:
Wenlaflaksyna, Mirtazapina i symbolicznie Metylofenidat
''Jak możesz twierdzić, że kochasz jednego człowieka, skoro na świecie jest dziesięć tysięcy ludzi, których kochałabyś bardziej, gdybyś ich kiedyś poznała? Ale nigdy ich nie poznasz.''

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 22 lip 2016, 00:27
Ja właśnie wcinam owoce z puszki z bitą śmietaną i syropem klonowym :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Spamowa wyspa

przez takie tam 22 lip 2016, 00:30
cyklopka, gdybym był księciem - zakochałbym się od razu ;)

Purpurowy, chcesz pogadać? A lody - sorbety cytrynowy i malinowy. Jutro będzie jeszcze porzeczka.

Nortt, nie ma za co, smacznego :smile: Polecam ich czekoladowe z chilli.

na_leśnik, łasuchu ;)
takie tam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 00:30
Muszę schuść do obwodu 100cm

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 00:31
takie tam napisał(a):Purpurowy, chcesz pogadać?

Bardzo chętnie. FB?

Spamowa wyspa

przez takie tam 22 lip 2016, 00:35
Mnie uregulowanie ilości i pór posiłków pomogło pozbyć się nadmiaru kilogramów (sporo było samej wody). No i dieta wątrobowa - zero czekolady itp. Teraz powoli mija, ale nie mam już tak jak kiedyś, że czekoladę lub dwię wcinam za jednym zamachem.

Jestem tam ;)
takie tam

Spamowa wyspa

przez Zamasu 22 lip 2016, 00:44
Witajcie, dzisiaj przydarzyła mi się dziwna sytuacja.
Siedziałem z kolegami w parku, dawniej był to cmentarz.
Robiliśmy coś na telefonach, po czym podnoszę głowę i widzę postać około 1,7 m wysokości o lekkiej niebieskiej poświacie.
Gdy to zobaczyłem (mam nerwicę lękową, a ostatnio mam gorszy okres) strasznie się zestresowałem, dostałem ataku paniki, ścisk w głowie, szum, mocne bicie serca, zamroczyło mnie, poderwałem się z ławki i krzyknąłem 'ja pier*ole duch' i pytam kolegów odrazu czy tez to widzieli, oczywiscie nie, i teksty typu co ćpałeś itd. Potem kolega mi tłumaczył, że wziął dużego 'bucha' z e-fajki i mogło to tak wyglądać, starałem sobie to tak tłumaczyć, ale w tamtym momencie odpalony był tylko jeden telefon bo kolega grał dalej, a postać przemieszczała się przed nami w prawą stronę' dość blisko około 2-3 metry. Jak dłużej się nad tym zastanowię i przypomnę sobie to to mam wątpliwości czy to był tylko dym... Dalej jestem strasznie zestresowany, poschizowany, nie wiem czy jeszcze zasnę dzisiaj. Nie wiem co mam ze sobą zrobić i z tym, szukam ciąglę jakiegoś logicznego wytłumaczenia, czy rzeczywiście możliwe ze to był tylko dym. Boję się strasznie, a pisanie na forum zawsze mi pomaga i w zasadzie nie wiem czego od Was oczekuję, ale będę wdzięczny za jakieś konkretne odpowiedzi, pozdrawiam!

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 00:45
Zamasu, według mnie dym + Twoja wyobraźnia nakręcana tym że siedziałeś na dawnym cmentarzu = duch.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 22 lip 2016, 00:46
takie tam, ja na razie nie reguluję nic, mam zwykłą gastrofazę :bezradny:
Wczoraj mnie brzuch bolał, chyba mnie ciotka otruła.

Potrzebuję porady w sprawie butów, jest tu ktoś jeszcze obeznany? :lol:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zamasu 22 lip 2016, 00:48
Purpurowy pytanie czy rzeczywiście dym podświetlany przez jeden telefon da efekt przemieszczającej się postaci :zonk:

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 22 lip 2016, 00:52
Zamasu napisał(a):Purpurowy pytanie czy rzeczywiście dym podświetlany przez jeden telefon da efekt przemieszczającej się postaci :zonk:

Sam dym nie, ale tak jak pisałem - dym + wyobraźnia nakręcana tym że siedzisz na dawnym cmentarzu, już może dać taki efekt. To trochę tak jak w dzieciństwie (przynajmniej ja tak miałem) że jak w moim pokoju było zgaszone światło, to moja wyobraźnia sprawiała że każdy wieszak/ szafa / krzesło były potworami które chciały mnie pożreć.

Spamowa wyspa

przez takie tam 22 lip 2016, 00:54
cyklopka, kiedyś coś zrobię na jakieś potencjalne spotkanie :smile: Na butach się chyba nie znam, ale mogę spróbować pomóc.
takie tam

Spamowa wyspa

przez Zamasu 22 lip 2016, 01:10
Obyś miał rację, ale mimo wszystko nie umiem się uspokoić :shock:

Spamowa wyspa

przez HoyaBella 22 lip 2016, 01:10
cyklopka, jak po jedzeniu tej /cenzura :mrgreen: /fury zaczęło mi się robić tak, że w prawej ręce jakieś drętwienie kilkusekundowe ( kilka razy w ciągu dnia i zawsze tylko prawa) i rozlazły mi się na moment kłujące nerwobóle po plecach --- to mam "objawy z ulotki o drętwieniach uszkodzeniach nerwów obwodowych i innych strasznościach" ? bo sobie mówiłam ---- żryj furaginę, żeby na nerki nie poszło :hide: masz drętwienia idiotko bo siedzisz cały czas przy kompie i tyle"
cały dzień nie żarłam nic --- nospę schowałam do pudełka, tak jakby nic mnie już nie boli, fura leży i czeka aż się odważę połknąć :hide:

Sortuj wg