Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez AtroposIsDead 15 lip 2016, 15:22
mirunia, kosmostrada, takie tam dziękuję, dziękuję :P
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 lip 2016, 15:47
wiejskifilozof napisał(a):Kiedy,z Polski zniknie Chiński śmieć :o dlaczego,Górale muszą sprzedawać badziewie z CHRL,zamiast własnych wyrobów.

Bo to nie są artyści, tylko gospodarze, którzy chcą sobie dorobić.
Wiem, bo parę razy jechałam z towarem do Zakopanego, kubki kupione w hurtowni w Czechach 3 zł sztuka, po nalepieniu kalkomanii z brzydkimi rysunkami i głupimi napisami w przedsiębiorstwie pod Krakowem idą za 6 zł do górali, którzy je potem wystawiają pod Gubałówką i na początku drogi do Morskiego Oka za 20 zł.

kosmostrada, w telewizji pokazywali "Wodne Miasto Gdańsk".

Śmiercionauta, jak odchodziłam z pracy, kazali mi oddać "cipka".

HoyaBella, pewien wybitny gitarzysta metalowy z Florydy chodzi na plażę z pluszowym słonikiem i zbiera wygładzone szkiełka, umieszcza je w srebrnych wisiorkach w kształcie słonika, załącza autograf i sprzedaje przekazując zysk na cele dobroczynne. On jest jedyny <3

mirunia, "brat" zadeklarował nieodpłatną pomoc w demontażu. Dokładniej mówiąc ma ogromną ochotę rozd*pczyć szafę wnękową z drzwiami i półkami ze sklejki za pomocą młota oburęcznego. Oprócz tego są do zdarcia panele i linolea, szyby w drzwiach do wybicia, kabina prysznicowa do wyłamania, kafelki do skucia, armatura do urwania :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :pirate: :pirate:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 15 lip 2016, 16:06
Dzień dobry... :D

Melduję się po wyjeździe z jednodniowym opóźnieniem z powodu bólu głowy, który męczył mnie przez cały czwartek. Wiem, że to z powodu przejścia z powietrza czystego na potwornie gęste, zanieczyszczone miastowe ;) Rzadko łykam tabletki, ale to było konieczne wczoraj.
Było,minęło. Dzisiaj jest lepiej...
Ogólnie wyjazd bardzo udany, pogoda dopisała, towarzystwo również :D Widziałam bocianią rodzinkę, podglądałam ją przez lornetkę...piękny widok!
Obok działki, na której byłam, odwiedzała nas rodzina jaskółek, tych czarno-białych-oknówki to chyba były.
Uwielbiam obserwować ptaki, tam - Puszcza Biała - można spotkać wiele gatunków fruwających :D

Poczytałam Was, sporo się zadziało. Miejmy nadzieję, że woodstokowe klimaty już oczyściły się i nie pada w tamtych rejonach...

kosmostrada, czy ponieśliście jakieś straty w związku z wczorajszą ulewą?

Nicea - koszmar...chyba już nigdzie nie jest bezpiecznie :mhm:

cyklopka, czyli działasz już...dużo pracy przed sobą, ale gdy tworzymy swoje gniazdko, nic nie jest straszne...powodzenia!!
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez mirunia 15 lip 2016, 16:17
Ledwo weszłam do domu włączyłam telewizor i widzę same tragedie. W Nicei zamach i 84 ofiary, w Gdańsku oberwanie chmury i zalane miasto.
Już w pracy zerkałam w necie na te wydarzenia... :hide: Gdańsk - wiadomo, natura, żywioł... ale we Francji zawinił człowiek- potwór, morderca!

kosmostrada, przykre widoki Twojego miasta, ale wróci do normalności, ważne, że nie leje wciąż i że Was ominęło zalanie.
Takie zamulenie i "nic mi się niechcenie" jest w sumie do przeżycia, trzeba się tylko zmobilizować.... też mam dzisiaj taki dzień. :bezradny:
Ale nie jest źle, miałam gorszy zamuł. Dwa dni wolnego, to odsapnę na wolniejszych obrotach.

platek rozy, jak tam, minęła migrena, lepsze popołudnie? Weekend już, przeżyłaś tydzień w pracy całkiem nieźle. :great:

JERZY62, bywają takie dni...

Carica Milica, super, bawcie się i wracajcie cali i zdrowi! :papa:

cyklopka, domyślam się, że będziesz miała gruzowisko, ale "brat" jest super dewastator i o to chodzi... :D no prawie wandal z młotem... :pirate:

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 lip 2016, 16:41
mirunia, Kochana juz lepiej chociaz w pracy bylo ciezko. Teraz usmazylam nalesniki z maki kukurydzianej z sosem z czekolady gorzkiej 70 % - pycha ! I odpoczne.
Co masz w planach na weekend?

misty-eyed, Aniu najwazniejsze ze wyjazd udany ! :great: :great: :great:

cyklopka, ale bvedziesz miala pozniej ladne mieszkanko :105: odnowione;)

kosmostrada Slonce a wkurzylam sie na ten atak paniki ale tak mnie zmulilo jak tramwaj ruszyl z przystanku ktoregos tam z kolei ze musialam otiwerac okno i ledwo dojechalam do nastepnego przystanku na ktorym wysiadlam , postalam chwile --- kupilam precla :pirate: i wsiadlam do kolejnego tramwaju.
Jak sie czujesz Slonce?Maz juz lepiej? Co z rzeczami mlodego?

Moje nalesniory Obrazek
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 lip 2016, 16:46
Powodzie to po części wina ludzi, bo tak budują miasta, że woda nie ma jak odpływać :mhm:

misty-eyed, na razie jestem na etapie czekania, aż przyjdą jacyś ludzie wziąć sobie sprzęty i meble. Bo raczej na plery nie wezmę i do kosza na śmieci nie zdeponuję. Czyli w KROKU 2.

mirunia, ja sobie kupię jeszcze toporek do drewna albo dwa i taśmę monterską, skleję ten młot z siekierką i będę miała takie coś jak w Dead Rising 2 (taka gra na konsolę, gdzie bohater musi zdobyć szczepionkę dla córeczki, żeby nie zamieniła się w zombie, oczyścić się z zarzutów i uciec przed czasem ze strefy kwarantanny, po drodze rozwala wszystko i wszystkich broniami tworzonymi naprędce z dostępnych narzędzi) :pirate:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 15 lip 2016, 16:48
Witam piątkowo ;)

ja dzisiaj korzystając z dnia wolnego zaliczyłam 2-godzinną wizytę u fryzjera, 1,5h drzemkę :lol: , wypad do biblioteki i zaraz zabieram się za sprzątanie pokoju ;)
u mnie wczoraj też całodzienna ulewa, do tego popołudniu dołączył porywisty wiatr :roll:

misty-eyed, cieszę się, że wyjazd się udał i udało Ci się odpocząć :great:
cyklopka, teraz będzie burdel, ale później już będzie pięknie jak się urządzisz po swojemu <3
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Spamowa wyspa

przez Sigrun 15 lip 2016, 17:48
czesc :)
Miło do Was zaglądnąć po dłuższej przerwie ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Spamowa wyspa

przez Prakseda 15 lip 2016, 17:54
I ja również witam :)

Sigrun, gdzie to się podziewałaś? :)

acherontia-styx, plan dnia masz dziś wypełniony po brzegi :smile:

platek rozy, narobiłaś mi smaka na te naleśniory. Tym bardziej, że w przeszłości eksperymentowałam z takimi cudami robionymi z mąki kukurydzianej i były przepyszne :P U mnie zamiast sosu czekoladowego było pieczone jabłko :P

Spamowa wyspa

przez Sigrun 15 lip 2016, 18:08
Prakseda, hej :)
a tu i tam... troche się u mnie pozmieniało i tak wóciłam zobaczyć co u Was :)
A u Ciebie co słychac?

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 15 lip 2016, 18:08
Sigrun, :*
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Sigrun 15 lip 2016, 18:09
Carica Milica, czesc Kochana!!!
A Ty nie w szale woodstockowej zabawy ? ;)

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 15 lip 2016, 18:20
cyklopka napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):Kiedy,z Polski zniknie Chiński śmieć :o dlaczego,Górale muszą sprzedawać badziewie z CHRL,zamiast własnych wyrobów.

Bo to nie są artyści, tylko gospodarze, którzy chcą sobie dorobić.
Wiem, bo parę razy jechałam z towarem do Zakopanego, kubki kupione w hurtowni w Czechach 3 zł sztuka, po nalepieniu kalkomanii z brzydkimi rysunkami i głupimi napisami w przedsiębiorstwie pod Krakowem idą za 6 zł do górali, którzy je potem wystawiają pod Gubałówką i na początku drogi do Morskiego Oka za 20 zł.

kosmostrada, w telewizji pokazywali "Wodne Miasto Gdańsk".

Śmiercionauta, jak odchodziłam z pracy, kazali mi oddać "cipka".

HoyaBella, pewien wybitny gitarzysta metalowy z Florydy chodzi na plażę z pluszowym słonikiem i zbiera wygładzone szkiełka, umieszcza je w srebrnych wisiorkach w kształcie słonika, załącza autograf i sprzedaje przekazując zysk na cele dobroczynne. On jest jedyny <3

mirunia, "brat" zadeklarował nieodpłatną pomoc w demontażu. Dokładniej mówiąc ma ogromną ochotę rozd*pczyć szafę wnękową z drzwiami i półkami ze sklejki za pomocą młota oburęcznego. Oprócz tego są do zdarcia panele i linolea, szyby w drzwiach do wybicia, kabina prysznicowa do wyłamania, kafelki do skucia, armatura do urwania :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :pirate: :pirate:

Ja bym kupował,tylko wyroby w 100 % od górali.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 15 lip 2016, 18:22
Sigrun, chwilowo leżę w namiocie i zbieram siły na wieczorne/nocne koncerty.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg