Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mojej córce nalezy sie zasiłek?


San-Samotna155

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio była u mnie komisja z OPS, i moja opiekunka zobaczyła opinie psychologicznej mojej córki i powiedziała mi ,ze nalezy sie jej zasilek pielegnacyjny. Ja w to nie wierze dlatego iz jest wiele innyc osób ciezko chorych ktorzy z ledwoscią otrzymują taki zasilek. Moja córka jest wprawdzie pod opieką psychologiczna. Chodzimy co miesiac do psychiatry,cierpi na depresje nerwice natrectw. Jest leczona farmakologczne. Bardzo duzo pieniązkow wydaje na leki. Ogolnie bardzo trzeba na nią uwazac,dlatego iz ona z byle co bierze do siebie i nawet jest wstanie popelnic samobojstwo. Ma indywidualny tok nauczania. Bardzo dobrze,sie uczy jest swietną uczennica. Ma tez problemy z miesiączka. Za 2miesiace skonczy 18lat a jeszcze nigdy nie miesiączkowala. Przez to ma caly czas podwyzszone cisnienie i silne bóle głowy. Ale moim zdaniem mojemu dziecku nie dadzą zasilku tak jak juz wspomniałam jest wiele innych bardziej potrzebujących dzieci, ale moja opiekunka mówi zebym skladała wniosek. Ja nie chcę na darmo chodzic po tych wszystkich urzedach itp. Prosze o pomoc czy wgl jest szansa? na ten zasilek ? czy mam nie zawracac se tym głowy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że jest szansa...i powinnaś zobaczyć czy jest to możliwe udać się do urzędu, przecież nic nie zaszkodzi a wręcz pomoże.

tak poza tym proponuje jak najszybciej udać się do dobrego ginekologa z córką bo objawy które przedstawiasz są groźne i to też sprawa szalejących hormonów w niej może być przyczyną tych chorób, ja chodziłam po psychologach, leczyli mnie na wrzody żołądka bo nie wiedziałam co się ze mną dzieje w efekcie- niedoczynność tarczycy co było też powodem moich "humorków". Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ma nikłe szanse na zasiłek ,na zaburzenia nerwicowe na pewno nie dadzą zasiłu a na depresje to juz mowy nie ma-ale wniosek mozesz złozyc-sprubój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×