Skocz do zawartości
Nerwica.com

szukam wsparcia, mój mąż ma NN


Rekomendowane odpowiedzi

chcialabym porozmawiac o tym jak zyc z osoba chora na NN, jak z nia rozmawiac, jak namówic na leczenie

moj maz ma zdiagnozowana nerwice natrectw, ale nie chce sie leczyc, zrujnowal całe nasze zycie, ma jakis rozpad osobowosci bo z wrazliwego czlowieka stal sie kims zupelnie obcym, kogo nie obchodza bliscy, nawet ciezko chora matka, nie chce sie leczyc, wszytsko wie lepiej, jedynie uleganie jego obsesjom daje chwilowy spokoj, o trwa juz 3 lata,

 

-- 14 gru 2011, 10:45 --

 

nikt nie chce pogadac ? ani nerwicowcy - czego oczekuja, ani ich bliscy - jak daja soebi rade z wymuszaniem, uleganiem natrectwom?

jestem po rozmowie z psychiatrą który zabronił mi ulegac natrectwom meza, a on jest nie do zniesienia, obwinia mnie ciagle o swoją chorobę

a ja niedlugo sama zostane pacjentem psychiatry bo mam wszytskiego dosyc

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zuz_a, nie obchodza go bliscy bo dla niego TERAZ on jest najwazniejsza osoba. Konieczne jest leczenia,psychoterapia, sprobuj go tez zapisac na oddzial dzienny do szpitala psychiatrycznego. Nie ulegaj natrectwom, zmieniaj temat na inny. Kolo szpiatli psychiatrycznych tez sa spotkania dla rodzin, zapisz sie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie walcze o to by w ogóle skorzystał z jakiejkolwiek pomocy, o wizycie u psychiatry a tym bardziej psychologa nie ma mowy, a oddział dzienny to juz kosmos

na próby nieulegania natrectwom reaguje atakami paniki ( łacznie z placzem, trzesienie sie, kiwaniem itd) lub atakami furii - nie wiadomo co lepsze)

aktualnie z jednej strony mamy spokoj bo sie z nikim nie kontaktuje, z drugiej martwimy sie do czego to doprowadzi

tak juz bywalo kiedyś, ale ja po prostu juz nie mam siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×