Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Evia 09 sty 2016, 01:03
Serafe81 napisał(a):Naprawdę, wszystko? Nie ma ani jednej rzeczy, która sprawia Ci zwykłą, ludzką przyjemność? To pytanie retoryczne, odpowiedz sobie na nie sama.

Ja już sobie odpowiedziałam na te te pytanie wcześniej
Jednak zabawne jest to, że inni nie potrafią na to odpowiedzieć :D

Brzydota

przez jetodik 09 sty 2016, 01:14
a co w tym pytaniu, retorycznym przecież, jest trudnego?
są rzeczy, które sprawiają przyjemność, chyba, że ktoś ma jakąś bardzo ciężką depresję czy inne przykre zaburzenie, to wtedy może nie.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez AnissemSirch 09 sty 2016, 01:17
jetodik napisał(a):a co w tym pytaniu, retorycznym przecież, jest trudnego?
są rzeczy, które sprawiają przyjemność, chyba, że ktoś ma jakąś bardzo ciężką depresję czy inne przykre zaburzenie, to wtedy może nie.

Gdzie Ty stawiasz te przecinki. :lol:
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez jetodik 09 sty 2016, 01:24
AnissemSirch, tam gdzie Ty znaki zapytania :]
z grubsza dobrze postawiłem, chyba.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Brzydota

przez Masturbow 09 sty 2016, 01:26
AnissemSirch napisał(a):

Gdzie Ty stawiasz te przecinki. :lol:

tam gdzie trzeba lul?
Masturbow

Brzydota

przez ego 09 sty 2016, 12:42
jetodik napisał(a):ego, nie no ja tam wolę jednak dopasować fryzurę do kształtu głowy, ogolić się na twarzy oraz ubrać, może nie modnie, ale schludnie i w klasycznych kolorach, a nie jakoś pstrokato.
No oczywiście, że tak, ale ja nie o tym. Nieoszukiwanie jak chodzi o wygląd, nie polega na tym, żeby być jakimś niechlujem, brudasem i śmierdziochem. Nie ma nic złego w dopasowaniu fryzury czy stroju do sylwetki. Ale jak byś sobie zaczął doklejać sobie rzęsy, malować usta, żeby wyglądały na większe i pełniejsze niż są, na twarz nakładał kilo pudru, żeby wyglądała na gładszą i symetryczniejszą niż jest, a cycnik wypychał, to już tak. Czym innym jest modelowanie istniejącego ciała, a czym innym "doklejanie" rzeczy, których się nie posiada, tak żeby wyglądały na składową część tego ciała, a przez to czyniły ciało wzrokowo atrakcyjniejszym. :)
ego

Brzydota

przez Evia 09 sty 2016, 13:06

Po prostu ludzie mają w zwyczaju rzucać hasła typu "życie jest piękne" itd ale jeśli już przychodzi o konkrety to nabierają wody w usta :D

Brzydota

przez wielbłądzica 09 sty 2016, 13:49
Evia napisał(a):Po prostu ludzie mają w zwyczaju rzucać hasła typu "życie jest piękne" itd ale jeśli już przychodzi o konkrety to nabierają wody w usta :D

jak jest się sprawnym elementem kieratu, to nie ma co się zastanawiać i wywoływać lęki egzystencjalne z lasu...

Brzydota

przez jetodik 09 sty 2016, 13:57
dziwne, ja bym od razu powiedział, że lubie np. posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć dobry film, ciepłą kąpiel, albo delektować się piwkiem chmielowym Łomża do Crunchipsów od czasu do czasu.

Brzydota

przez Evia 09 sty 2016, 14:20
jetodik napisał(a):dziwne, ja bym od razu powiedział, że lubie np. posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć dobry film, ciepłą kąpiel, albo delektować się piwkiem chmielowym Łomża do Crunchipsów od czasu do czasu.

To są akurat drobnostki, które sprawiają, że życie jest bardziej znośne.
Jednak tak naprawdę opiera się to na iluzji (filmy, książki itd) i podtrzymywaniu życia dla samego życia (przyjemność z jedzenia) Czyli takie trochę błędne koło.

Brzydota

przez jetodik 09 sty 2016, 14:25
Evia,
pytanie było o to co sprawia przyjemność i drobnostki czy nie, to jednak przyjemność sprawiają :)

Brzydota

przez ego 09 sty 2016, 14:42
jetodik, i co ? istnienie tych drobnostek, ma niby czynić życie wartym życia? sorry, ale ja nie kupuję tego.
ego

Brzydota

przez jetodik 09 sty 2016, 14:51
ego, a to juz jest inna kwestia czy warto zyc, tego nie wiem.

Brzydota

przez Kot_ 09 sty 2016, 23:22
jetodik napisał(a):dziwne, ja bym od razu powiedział, że lubie np. posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć dobry film, ciepłą kąpiel, albo delektować się piwkiem chmielowym Łomża do Crunchipsów od czasu do czasu.
gorzej jak już nawet takie rzeczy przyjemności nie sprawiają. Ktoś chetny na zbiorowe samobójstwo?
Kot_

Sortuj wg