Dewiacja

Inne zaburzenia.

Re: Dewiacja

przez Ridllic 20 kwi 2009, 20:22
zapomniałem dodać że mogłabyś się postarać bardziej :mrgreen:
Ridllic

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 20:23
co masz na myśli?
xxsamotnaxx

przez Ridllic 20 kwi 2009, 20:26
że nie jest tak aż bardzo spaczona ;)
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 20:29
ta akurat nie, ale miałam też fantazje o cięciu faceta piłą mechaniczną a potem seks z zakrwawionym trupem. Jeżeli ktoś się poczuje oburzony w tym momencie to bardzo przepraszam. Ja opisuję jedynie fantazję jaką miałam ostatnio i jaka mnie bardzo podnieciła :roll:
xxsamotnaxx

przez Ridllic 20 kwi 2009, 20:32
widzę że faktycznie na ostro ;)
Ridllic

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 20:41
No widzisz sam- ja tylko przy takich fantazjach moge być spełniona więc dla mnie to problem. Oczywiście na uczelni nikt nie wie, widzą mnie jedynie jako zastraszoną, zamkniętą i aspołeczną dziewczynę która mówi jedynie na ćwiczeniach żeby plusy zbierać,a przez cały sem. nie odezwałam się ani do jednej osoby :roll:
xxsamotnaxx

przez Ridllic 20 kwi 2009, 20:43
hmmm a nie marzy Ci się miłość ale taka normalna wiesz patrzenie w oczy ,trzymanie za ręce romantyczny seks nic a nic Cie to nie kręci ?
Ridllic

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 20:48
W sumie to mi się marzy, ale mam zaburzenia psychiczne ,ostatnio borderline wykluczyli natomiast podejrzewają antyspołeczną osobowość i mimo tego ,że podobno jestem atrakcyjna i tak będę sama
xxsamotnaxx

przez Ridllic 20 kwi 2009, 20:51
xxsamotnaxx, zakładając coś z góry nieświadomie dążymy do tego znam fajną dziewczynę która jest też z tego forum ma bordera i udany fajny związek wejdż kiedyś na czat może ją spotkasz przekonasz się że diagnoza lekarzy nie zawsze jest wyrokiem ;)
Ridllic

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 20:54
Tylko każdy po 1 rozmowie ze mną ma dosyć ,pozatym właśnie borderline wykluczyli a stwierdzili coś gorsze, pozatym ja zawsze traktowałam wszytskich przedmiotowo nie podmiotowo :roll: ciężki charakter mam :oops:
xxsamotnaxx

przez Ridllic 20 kwi 2009, 20:57
dziwne jak kogoś można ocenić po pierwszej rozmowie a charakter to większość z nas tu ma Ciężki ,musisz pracować nad sobą
Ridllic

przez xxsamotnaxx 20 kwi 2009, 21:03
niby tak,ale który będzie chciał babę z dewiacjami, nekrofilkę, maniaczkę jakąś :roll:
xxsamotnaxx

przez Sorrow 20 kwi 2009, 21:04
xxsamotnaxx napisał(a):Tak tylko gdzie trafić na faceta-masochistę :D ?

Pewnie w jakiejś społeczności BDSM. Akurat z tego co czytałem, to masochistów i masochistek jest sporo. To sadystek i sadystów brakuje.

przez Ridllic 20 kwi 2009, 21:09
z nekrofilią będzie problem :roll:
Ridllic

Sortuj wg