Nie umiem nic więc... ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Nie umiem nic więc... ?

przez negative 25 sty 2010, 13:08
Może... ale nie wydaje mi się. Co mnie może zmotywować? Kasa - nie, Pochwały - nie, przejście na następny rok - nie, Nawet ostatnio kłóciłem się z dziewczyną o moją naukę i wyszło na to, że nawet jej groźby nie motywowały mnie. Tak jest w sumie ze wszystkim...
Do tego mam nonstop wrażenie, że wszyscy tylko mnie opiepszają, krytykują i obrażają... mówię sobie, że tak nie jest i, że coś tam mnie też chwalą... ale jednak czuje się beznadziejnie, głupio... mam przeczucie, że jestem beznadziejny we wszystkim co robię. Widzicie najlepsze jest to, że ja naprawdę dużo myślę o sobie (jak to pięknie brzmie ;) ) i nie raz starałem się zmienić... małymi kroczkami no ale dupa... stoję w miejscu.
No... i po takich myślach, że jestem do niczego pojawia się myśl "a co by było jakby mnie nie było..." :-)
Gdyby szyby i kominy mnie nie otaczały...
Gdyby oczy nie płakały, a usta się wciąż śmiały...

Re: Nie umiem nic więc... ?

przez Freddie Mercury 25 sty 2010, 13:11
ty lepiej przestań myśleć i zacznij działać... niech w pierwszych krokach wychodzenia z marazmu pomoże Ci moja sentencja (patrz poniżej) ..jest prawdziwa i uniwersalna :mrgreen:
Freddie Mercury

Nie umiem nic więc... ?

przez supersix 25 paź 2013, 01:08
ADD - powodzenia :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg