Szkocja

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Szkocja

przez noir_noir 15 sie 2015, 01:52
Poszukuję przyszłych znajomych, którzy już mieszkają w Szkocji - w okolicach Glasgow lub Edynburga, lub mają zamiar się tam przeprowadzić. Postanowiłam za kilka miesięcy przenieść tam centrum swoich interesów życiowych. Problem w tym, że mam lekką fobię społeczną (no i związaną z nią nerwicę) i zapoznawanie "normalnych" Szkotów w ich naturalnym środowisku może okazać się ponad moje siły. Więc jeśli ktoś z Was mieszka w Krainie Deszczowców i czuje się samotny, szuka chętnych na wspólne wycieczki, spotkania przy kawie czy piwie itp., to ja się zgłaszam na ochotnika. Jestem ambiwertyczką, całkiem towarzyską, która potrzebuje fajnych znajomych (niefajni też mogą być), żeby nie zwariować, zwłaszcza za granicą. Ktoś chętny? :pirate: