[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Kraków]

przez comatom 27 kwi 2015, 20:25
hej-jest ktos chętny na rower codziennie po 17
pozdrawiam
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

[Kraków]

przez socjopatia 28 kwi 2015, 22:02
Chętnie zobaczę się z kimś w tą Majówkę, wyjdę do pubu itp.
Generalnie brakuje mi znajomych, czuje się jak odludek. To pewnie trochę przez mój introwertyzm i lękowe podejście...ale wydaje mi się,że jestem dość sympatyczna;)
Na pewno nie atakuję nikogo ;)

[Kraków]

przez wilzyx 30 kwi 2015, 02:30
socjopatia napisał(a):Chętnie zobaczę się z kimś w tą Majówkę, wyjdę do pubu itp.
Generalnie brakuje mi znajomych, czuje się jak odludek. To pewnie trochę przez mój introwertyzm i lękowe podejście...ale wydaje mi się,że jestem dość sympatyczna;)

DAT NICK. Ja przyszedłbym z kataną na takie spotkanie :P Tak poważnie to mam podobne odczucia obecnie, czasami tak czasami nie..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez ty_tez_mozesz 30 kwi 2015, 22:06
wilzyx napisał(a):
socjopatia napisał(a):Chętnie zobaczę się z kimś w tą Majówkę, wyjdę do pubu itp.

DAT NICK. Ja przyszedłbym z kataną na takie spotkanie :P Tak poważnie to mam podobne odczucia obecnie, czasami tak czasami nie..

spotkajcie się :) mogę Wam to zorganizować :)

[Kraków]

przez Storożak 01 maja 2015, 00:11
ty_tez_mozesz napisał(a):
wilzyx napisał(a):

spotkajcie się :) mogę Wam to zorganizować :)

za ile? :P

[Kraków]

przez wilzyx 01 maja 2015, 13:05
Takie rzeczy za bezcen. Socjopatia..brrr :P jeśli masz ochotę się spotkać to jestem jak najbardziej za..u mnie w domu już i tak za dużo samotności..

[Kraków]

przez ty_tez_mozesz 01 maja 2015, 16:02
Storożak, za darmoszkę :) też jesteś zainteresowana taką usługą? :)

[..jak się oznaczało kogoś, wczesniej kliknalem w nick i juz...]

kto ma ochotę na jakąś aktywność międzyludzką jutro lub pojutrze. Storożak, liczę na Cb :)
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

[Kraków]

przez wilzyx 01 maja 2015, 17:38
Duży NOPE widzę. Szkoda. :cry:

[Kraków]

przez klex 01 maja 2015, 19:42
Nie rozumiem na jakieś spotkanie forumowe się zapowiadało i wyszło wielkie nic jak zwykle ? Wystarczy że jakaś kobieta napisze i wataha się zbiera . Gdzie się w ogóle podziały graficzne emotikony na tym forum.
klex

[Kraków]

przez Arasha 01 maja 2015, 20:55
ty_tez_mozesz, klex, możecie sobie przywrócić stare ustawienia, jak Wam nowa wersja nie bardzo pasuje ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

[Kraków]

przez ty_tez_mozesz 02 maja 2015, 10:05
wilzyx napisał(a):Duży NOPE widzę. Szkoda. :cry:

jak to?

[Kraków]

przez wilzyx 02 maja 2015, 14:39
klex napisał(a):Nie rozumiem na jakieś spotkanie forumowe się zapowiadało i wyszło wielkie nic jak zwykle ? Wystarczy że jakaś kobieta napisze i wataha się zbiera . Gdzie się w ogóle podziały graficzne emotikony na tym forum.

Nie wiem czy zapowiadało się na spotkanie forumowe czy po prostu dwóch osób, ale tak masz rację. W ogóle dochodzę do wniosku, że trudno dość zorganizować jakieś spotkanie czy grupowe czy 1 na 1 w Krakowie a taka sytuacja od paru miesięcy. Oh well

[Kraków]

przez ty_tez_mozesz 02 maja 2015, 16:58
wilzyx napisał(a):
klex napisał(a):Nie rozumiem na jakieś spotkanie forumowe się zapowiadało i wyszło wielkie nic jak zwykle ? Wystarczy że jakaś kobieta napisze i wataha się zbiera . Gdzie się w ogóle podziały graficzne emotikony na tym forum.

Nie wiem czy zapowiadało się na spotkanie forumowe czy po prostu dwóch osób, ale tak masz rację. W ogóle dochodzę do wniosku, że trudno dość zorganizować jakieś spotkanie czy grupowe czy 1 na 1 w Krakowie a taka sytuacja od paru miesięcy. Oh well
Nie poddawałbym się jeszcze. Ja np chcę sie z Tobą spotkac. Wyslalem priv

[Kraków]

przez klex 02 maja 2015, 23:22
wilzyx napisał(a):Nie wiem czy zapowiadało się na spotkanie forumowe czy po prostu dwóch osób, ale tak masz rację. W ogóle dochodzę do wniosku, że trudno dość zorganizować jakieś spotkanie czy grupowe czy 1 na 1 w Krakowie a taka sytuacja od paru miesięcy. Oh well

No parę osób chciało się wkręcić, takie spotkania sam na sam mogą być niebezpieczne powinny być poprzedzone komisyjnie na drodze castingu.
klex

Sortuj wg