[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Kraków]

przez ty_tez_mozesz 21 kwi 2015, 18:14
jestem chętny na jakieś spotkanie. Spacer czy by posiedzieć gdzieś. Piszcie priv jak coś :)
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

[Kraków]

przez comatom 27 kwi 2015, 20:25
hej-jest ktos chętny na rower codziennie po 17
pozdrawiam
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

[Kraków]

przez socjopatia 28 kwi 2015, 22:02
Chętnie zobaczę się z kimś w tą Majówkę, wyjdę do pubu itp.
Generalnie brakuje mi znajomych, czuje się jak odludek. To pewnie trochę przez mój introwertyzm i lękowe podejście...ale wydaje mi się,że jestem dość sympatyczna;)
Na pewno nie atakuję nikogo ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez wilzyx 30 kwi 2015, 02:30
socjopatia napisał(a):Chętnie zobaczę się z kimś w tą Majówkę, wyjdę do pubu itp.
Generalnie brakuje mi znajomych, czuje się jak odludek. To pewnie trochę przez mój introwertyzm i lękowe podejście...ale wydaje mi się,że jestem dość sympatyczna;)

DAT NICK. Ja przyszedłbym z kataną na takie spotkanie :P Tak poważnie to mam podobne odczucia obecnie, czasami tak czasami nie..

[Kraków]

przez ty_tez_mozesz 30 kwi 2015, 22:06
wilzyx napisał(a):
socjopatia napisał(a):Chętnie zobaczę się z kimś w tą Majówkę, wyjdę do pubu itp.

DAT NICK. Ja przyszedłbym z kataną na takie spotkanie :P Tak poważnie to mam podobne odczucia obecnie, czasami tak czasami nie..

spotkajcie się :) mogę Wam to zorganizować :)

[Kraków]

przez Storożak 01 maja 2015, 00:11
ty_tez_mozesz napisał(a):
wilzyx napisał(a):

spotkajcie się :) mogę Wam to zorganizować :)

za ile? :P

[Kraków]

przez wilzyx 01 maja 2015, 13:05
Takie rzeczy za bezcen. Socjopatia..brrr :P jeśli masz ochotę się spotkać to jestem jak najbardziej za..u mnie w domu już i tak za dużo samotności..

[Kraków]

przez ty_tez_mozesz 01 maja 2015, 16:02
Storożak, za darmoszkę :) też jesteś zainteresowana taką usługą? :)

[..jak się oznaczało kogoś, wczesniej kliknalem w nick i juz...]

kto ma ochotę na jakąś aktywność międzyludzką jutro lub pojutrze. Storożak, liczę na Cb :)
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

[Kraków]

przez wilzyx 01 maja 2015, 17:38
Duży NOPE widzę. Szkoda. :cry:

[Kraków]

przez klex 01 maja 2015, 19:42
Nie rozumiem na jakieś spotkanie forumowe się zapowiadało i wyszło wielkie nic jak zwykle ? Wystarczy że jakaś kobieta napisze i wataha się zbiera . Gdzie się w ogóle podziały graficzne emotikony na tym forum.
klex

[Kraków]

przez Arasha 01 maja 2015, 20:55
ty_tez_mozesz, klex, możecie sobie przywrócić stare ustawienia, jak Wam nowa wersja nie bardzo pasuje ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

[Kraków]

przez ty_tez_mozesz 02 maja 2015, 10:05
wilzyx napisał(a):Duży NOPE widzę. Szkoda. :cry:

jak to?

[Kraków]

przez wilzyx 02 maja 2015, 14:39
klex napisał(a):Nie rozumiem na jakieś spotkanie forumowe się zapowiadało i wyszło wielkie nic jak zwykle ? Wystarczy że jakaś kobieta napisze i wataha się zbiera . Gdzie się w ogóle podziały graficzne emotikony na tym forum.

Nie wiem czy zapowiadało się na spotkanie forumowe czy po prostu dwóch osób, ale tak masz rację. W ogóle dochodzę do wniosku, że trudno dość zorganizować jakieś spotkanie czy grupowe czy 1 na 1 w Krakowie a taka sytuacja od paru miesięcy. Oh well

[Kraków]

przez ty_tez_mozesz 02 maja 2015, 16:58
wilzyx napisał(a):
klex napisał(a):Nie rozumiem na jakieś spotkanie forumowe się zapowiadało i wyszło wielkie nic jak zwykle ? Wystarczy że jakaś kobieta napisze i wataha się zbiera . Gdzie się w ogóle podziały graficzne emotikony na tym forum.

Nie wiem czy zapowiadało się na spotkanie forumowe czy po prostu dwóch osób, ale tak masz rację. W ogóle dochodzę do wniosku, że trudno dość zorganizować jakieś spotkanie czy grupowe czy 1 na 1 w Krakowie a taka sytuacja od paru miesięcy. Oh well
Nie poddawałbym się jeszcze. Ja np chcę sie z Tobą spotkac. Wyslalem priv

Sortuj wg