Leki na specyficzne ataki paniki

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mateusz96 25 wrz 2016, 14:14
Witam. Mam problem z jąkaniem się. Logopeda zalecił mi, żebym w razie problemów z tym właśnie jąkaniem, zaczął mówić wydłuuużaaająąąc samogłoski. Jednak często np w sklepie, gdy wchodząc mam powiedzieć "dzień dobry" wpadam w panikę. Zaczynam tracić oddech, dziwnie się zachowywać, gdy już zamierzam powiedzieć te swoje "dzieeeeń dooobryy", tracę oddech, zaczynam chrząkać, wydawać jakieś dźwięki, robić dziwne gesty, ekspedientka w sklepie to widzi i zaczyna patrzeć na mnie z niepokojem iii wychodzi coś w stylu" yyyy ekhem ee ten, dź dźź dźźźdobry". To jeszcze bardziej nakręca potem moje ataki i odbiera mi pewność siebie. Potrzebuję jakiegoś leku, który pozwoli uspokoić te ataki paniki. Jakieś propozycje?

przez Mateusz96 25 wrz 2016, 18:43
Zdaje się, że napisałem ten wątek w niewłaściwym dziale. Może mi go ktoś przenieść do "Strona główna forum> Dyskusje>Leki"? Może tam ktoś coś doradzi.

przez Mateusz96 26 wrz 2016, 13:50
Proszę o pomoc, sprawa nie jest tak błaha jak mogłoby się wydawać. Lęk przed rozmową z ludźmi doprowadza mnie do aspołecznych zachowań i fobii społecznych, a to skutkuje depresją i często brakiem chęci do życia. Wypowiedzcie się proszę jakie leki mogą mi pomóc. Nie uda mi się tego rozwiązać samemu. Rozmawiam z kimś, zatnę się wtedy ktoś zaczyna dziwnie się na mnie patrzeć, albo i nawet przedrzeźniać, wpadam w jeszcze większą panikę. Zacząłem się izolować od ludzi, a nie chcę tego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg