Asentra a problemy z moczem

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Asentra a problemy z moczem

przez karolina123098 28 gru 2015, 13:28
Od 19. grudnia przyjmuję Asentrę (pół tabletki), a od pięciu dni mam silne dolegliwości ze strony układu moczowego.

Odczuwam nieustanne parcie na mocz, mam poczucie, że nie mogę w pełni opróżnić pęcherza, co 3 minuty biegam do łazienki, żeby oddać odrobinę moczu, po czym od nowa czuję silne parcie. Dolegliwość jest obecna również w nocy, przez co nie mogę spać.

Brałam już dwa antybiotyki na drogi moczowe (Monural, Cipronex) i niestety nie pomogły. Doraźnie na parcie nie pomaga również No-spa.

Czy dolegliwość może być skutkiem ubocznym na leczenie sertraliną? Czy ktoś z Was miał podobne dolegliwości? Czy ustąpiły po okresie przyzwyczajania do leku, czy może trzeba było zmieniać lek?

Bardzo proszę o poradę!
Offline
Posty
1
Dołączył(a)
28 gru 2015, 13:24

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości

Przeskocz do