Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina123098

Asentra a problemy z moczem

Rekomendowane odpowiedzi

Od 19. grudnia przyjmuję Asentrę (pół tabletki), a od pięciu dni mam silne dolegliwości ze strony układu moczowego.

 

Odczuwam nieustanne parcie na mocz, mam poczucie, że nie mogę w pełni opróżnić pęcherza, co 3 minuty biegam do łazienki, żeby oddać odrobinę moczu, po czym od nowa czuję silne parcie. Dolegliwość jest obecna również w nocy, przez co nie mogę spać.

 

Brałam już dwa antybiotyki na drogi moczowe (Monural, Cipronex) i niestety nie pomogły. Doraźnie na parcie nie pomaga również No-spa.

 

Czy dolegliwość może być skutkiem ubocznym na leczenie sertraliną? Czy ktoś z Was miał podobne dolegliwości? Czy ustąpiły po okresie przyzwyczajania do leku, czy może trzeba było zmieniać lek?

 

Bardzo proszę o poradę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×