citalopram a lamotrygina

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

citalopram a lamotrygina

przez usmiech.gratis777 07 maja 2013, 17:45
Witam wszystkich i prosze o podpowiedź w mojej sprawie. Mianowicie chodzi mi o to czy są przeciwskazania w zażywaniu cilonu wraz z epitrigine, a właściwie dosłownie o to, czy jeśli tydzień temu odstawiłem (w niskiej dawce zażywaną) epitrigine, to czy moge sobie jutro od rana wziać bez problemu pierwszą dawkę cilonu. Aha i jeszcze czy olanzapina przyjmowana na wieczór nie wejdzie w żadną niekorzystną interakcję z citalopramem. Wiem, że pewnie juz były podobne wątki na forum, ale niestety nie mogę znaleźć a wolę się upewnić, zatem proszę o wyrozumiałość i odpowiedź. Pozdrawiam

-- 07 maja 2013, 21:16 --

Podbiję coby nie znikło z zasięgu wzroku ;)

-- 07 maja 2013, 23:05 --

No ludzie zlitujcie się, bo zaraz będzie jutro rano, czyli czas na "cilonka" przyjdzie a chciałbym tę okoliczność wykorzystać hm?...:DDDD

-- 07 maja 2013, 23:54 --

Postanowiłem przenieść pytanie do juz rozwinietego wątku, przepraszam za zaśmiecanie i proszę moderatora o zamknięcie/usunięcie moich wypocin w tym temacie-tutaj jeśli taka MOD-a wola :) będę dalej dopytywał sie w temacie bardziej odpowiednim/ już rozwiniętym merytorycznie ;p. Dziękuję i pozdrawiam