Skocz do zawartości
Nerwica.com

citalopram a lamotrygina


usmiech.gratis777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o podpowiedź w mojej sprawie. Mianowicie chodzi mi o to czy są przeciwskazania w zażywaniu cilonu wraz z epitrigine, a właściwie dosłownie o to, czy jeśli tydzień temu odstawiłem (w niskiej dawce zażywaną) epitrigine, to czy moge sobie jutro od rana wziać bez problemu pierwszą dawkę cilonu. Aha i jeszcze czy olanzapina przyjmowana na wieczór nie wejdzie w żadną niekorzystną interakcję z citalopramem. Wiem, że pewnie juz były podobne wątki na forum, ale niestety nie mogę znaleźć a wolę się upewnić, zatem proszę o wyrozumiałość i odpowiedź. Pozdrawiam

 

-- 07 maja 2013, 21:16 --

 

Podbiję coby nie znikło z zasięgu wzroku ;)

 

-- 07 maja 2013, 23:05 --

 

No ludzie zlitujcie się, bo zaraz będzie jutro rano, czyli czas na "cilonka" przyjdzie a chciałbym tę okoliczność wykorzystać hm?...:DDDD

 

-- 07 maja 2013, 23:54 --

 

Postanowiłem przenieść pytanie do juz rozwinietego wątku, przepraszam za zaśmiecanie i proszę moderatora o zamknięcie/usunięcie moich wypocin w tym temacie-tutaj jeśli taka MOD-a wola :) będę dalej dopytywał sie w temacie bardziej odpowiednim/ już rozwiniętym merytorycznie ;p. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×