problem z jedzeniem w towarzystwie.wymioty.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bla_zejek 09 sty 2012, 00:17
cześć!
od jakiś 3-4 lat mam duży problem z jedzeniem w towarzystwie.nie mogę nic normalnie zjeść.nachodzi mnie jakieś dziwne uczucie kluchy w gardle i jak coś przełknę to zaraz zwymiotuję. Robiłem gastroskopie i wszystko jest OK z moim żołądkiem. Pamietam, że kiedyś miałem bardzo dziwną sytuację. Na pewnym weselu źle się poczułem i wymiotowałem.Oczywiście nie przy ludziach. Ale pamietam ze na tamtym weselu nic już nie jadłem. Mogę pić ale nie moge nic przełknąć.Czy to może być "uraz psychiczny" po tamtym weselu i dziwnym zdarzeniu z wymiotami? Czy ktoś z was miał taka przypadlosc jak ja??Jak sobie z tym radzicie?Zamierzam wybrać sie do psychologa. Myslicie ze mi pomoze?
prosze o sensowne wypowiedzi.

przez Thazek 09 sty 2012, 00:28
Ja tak mam. Ale walczę z tym na terapii. Ciężko mi jest jeść jak jestem poza domem. W barze,restauracji czy coś.
Boję się,że zrobi mi się nie dobrze i będę wymiotował...
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez bla_zejek 09 sty 2012, 14:20
terapi?co masz na mysli konkretnie? ja mysle zeby chodzic do psychologa. ja nie moge jesc na poczatku tzn ze gdy gdzies przychodze to odrazu nie moge jesc.musze sie oswoic ze sytuacja.np na weselach pierwsze danie jest katastrofa ale nastepne jest coraz lepiej.w pracy moge jesc.tam sie nie denerwuje - sam nie wiem dlaczego tam jest OK.w szkole ostatnio tez cos tam zjem.pic moge wszedzie.nie mam z tym problemu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Thazek 09 sty 2012, 22:35
bla_zejek, Z tym da się walczyć. Psycholog czy terapia jeden pieron ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Sortuj wg