szukajaca pomocy i rady.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

szukajaca pomocy i rady.

przez Agata1988 15 lis 2010, 17:35
witam was serdecznie pisalam do was pare miesiecy temu pare osob mi odpowedzialo za co jestem bardzo wdzieczna.Przypomne moj problem otoz od 2 lat mam bole w calym ciele plecy serce glowa brzuch ciagle wzdecia kulka w gardle bole sa ciagle bylam u psychiatry bralam citabax nic mi nie pomogl tylko bylam senna.Jak myslicie co mam robic jestem bezsilna mam 22 lata nie ucze sie nie [pracuje bo te bole sa tak silne ze nawet na czynnosciach domowych nie moge sie skupic ciagle mysle o zblizajacej sie smierci.Czy jest chroba w ktorej doslwnie wszytsko bolalo??oprocz oczu nosa ust wlosow i paznokci:(wiem ze glupio to brzmi ale taka jest prawda mialam robione badania serca byly ok brzucha tez i kregoslupa mam dosc duze skrzywinie kregoslupa pomozcie co robic??

Re: szukajaca pomocy i rady.

przez James 15 lis 2010, 18:17
Może być to spowodowane nerwicą, lecz wcale nie musi. Ja bym jednak postawił, że te wszystkie bóle wywołane są nerwicą. Gdzieś w podświadomości zakodowałaś sobie, że coś się boli i to wszystko tak się rozwinęło. Proponuje żebyś zgłosiła się do dobrego psychiatry, na pewno zna odpowiedź i Ci pomoże.

Sortuj wg