Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Chmu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

trafiłem na forum przypadkiem, szukając pomocy w internecie. Mam ogromny problem ze sobą. Znajomi często mówią mi o tym, że mam stany depresyjne. Chodzę do psychologa, ale to mi nie pomaga.

 

Mam 20 lat. Wszystko zaczęło się parę miesięcy temu, kiedy odkryłem siebie. Nie jestem osobą heteroseksualną, przez co sam siebie się brzydzę, bardzo często mam ogromne doły z tego powodu, na zmianę płaczę albo śmieję się jak jakiś wariat, próbowałem nawet popełnić samobójstwo z tego powodu. Teraz nadużywam alkoholu, a piję, żeby zapomnieć o tym, jak bardzo jestem nieszczęśliwy i żeby choć przez chwilę poczuć się dobrze we własnym ciele. Mój ojciec nie żyje, matka cały czas jest zajęta swoją pracą, zresztą ma problemy z agresją, więc nie chcę szukać u niej pomocy. Z drugiej strony tak strasznie mnie męczy fakt, że muszę wszystkich okłamywać. Jestem strasznie tym zmęczony, a mimo wszystko nie zdecydowałem się, by drugi raz spróbować ze wszystkim skończyć. Byłem nawet u spowiedzi, ale ksiądz nie wiedział, co ma mi powiedzieć.

 

Nie wiem, co mam dalej robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eraz nadużywam alkoholu, a piję, żeby zapomnieć o tym, jak bardzo jestem nieszczęśliwy i żeby choć przez chwilę poczuć się dobrze we własnym ciele.

hmm.. skoro dotarlo do Ciebie w koncu jakiej jestes orientacji to powinno Ci ulzyc i dopiero teraz dobrze czuc we wlasnym ciele.

Dlaczego tego nie akceptujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×