Skocz do zawartości
Nerwica.com

natręctwo liczbowe i tym podobne :(


klawiszq92

Rekomendowane odpowiedzi

ehh ja tez mam natrętne mysli :< strasznie mnie przerażają, najczęściej dotyczą tego czy ja nie mam jakiejś choroby psychicznej, czy nie uroiłem sobie tego całego świata i po moim bad tripie bo maryśce czasem nie umarłem i to tylko wymysł psychiki. Lub jestem w jakimś czyśćcu czy cholera wie co. Dzisiaj to juz przesada a tyle czasu było dobrze. Nawet derealizacja mi odpuszczała a teraz czuje jak wróciła, nie tak mocna ale zawsze.

Jakiś czas temu oglądałem film "liczba 23" i od tamtej pory mnie ta liczba jakby przesladuje. Niby wlasnie było dobrze nawet mialem w dupie tą liczbe, ale dzisiaj to tragedia.

Okropnie się boje bo w dodatku wyczytałem, że ktoś miał schizofrenie po trawce tylko że palił nałogowo i dużo a mi zdarzyło się raz zatruć trawką. No i ten ktoś miał właśnie jakby natręctwa liczbowe odnosnie liczby 44. Tylko że jego ten fakt nie przerażał a ja sie boję wszystkiego. Nie chce zwariowac :( Byłem raz u psychiatry, powiedział że nie mam schizofrenii ani psychozy. Niedlugo ide do drugiego bo tamten prywatny i chyba na wakacje wyjechał.

miał ktoś natręctwa liczbowe? pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba Mickiewicz....ale czy jemu sie tak po trawie zrobilo to nie wiem... ;)

Natręctwo liczbowe mam takie ze wszytsko liczę...

obierane strączki fasolek, wieszane skarpetki, przelatujące ptaki, frytki w maku, ludzi na pasach

(A to trudno bo idą w dwie strony, gupbie sie błyskawicznie i mnie to strasznie frustruje...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natrectwo, ze mam natrectwo.

 

 

Od czasu klopotu z orientacja, opisalem 2 tematy niżej. To wszystkie akcje które mam analizuje czy nie są one wynikiem natręctw. Pamiętam za dzieciaka miałem tak,że wpadło mi jakieś zdanie do głowy, i powtarzałem je ciągle w myślach a mogłem i nawet z 2 godziny non stop, dopoki nie zająłem się czymś ważnym, rozmowa itp.

 

Dzisiaj założyłem higieniczne rękawiczki, i wyciskałem z nich powietrze przez 20 minut i musiałem je wycisnąć cale bo inaczej bylem chory, oczywiście się nie udało, bo musiałem się zająć pracą, jak kierownik zawołał , i zapomniałem o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawiszq92 - ja mam podobne schizy- ale dla mnie natrectwo liczenia wszystkiego mnie nie wykancza, ale chore poniekad metafizyczne idiotyzmy. ciagle mi sie wydaje, ze zamienilam sie z kims/czyms cialem i ze musze sie zabić, zeby ,,wyrwac'' sie z tego ,,wiezienia''. albo,ze skoro kazdy z nas ma dusze to wlasciwie po co nam cialo?i analogicznie- ,,musze sie zabić by byc wolna naprawde'' - ile cierpienia sie z tym wiąze chyba nie musze tłumaczyc.. :cry:

co do schiz numerycznych - nimi sie nie martw, sa o wiele, wiele gorsze niz te..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune masz rację. Tylko co zrobisz?...

marishka też mam takie myśli metafizyczne i bardzo się ich boję ( to dobry znak bo wyklucza to schizo itd). Jak mówię, większość z nich mam po bad tripie ciągle mam taka niepewność umysłu że może jednak wymyśliłem sobie ten świat a mnie nie ma. Nawet nie wiem jak to określić. Po prostu mam czasem zwątpienia czy to co się dzieje to prawda czy fikcja. I nie muszę chyba mówić jak mocno się boję w czasie takich napadowych myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawiszq92 - ja miałam juz najrozniejsze schizy- wystarczy z reszta poczytac watki na forum..

jednak te metafizyczne sa abolutnie najgorsze - mam przy nich ataki paniki - czyzli praktycznie 90 % czasu.

jakby ich nie ,,uryźć'' to i tak wychodzi, ze nie mogę życ..przerazajace to jest na maxa. a najgorsze, ze lecze sie od 3 lat i zamiast lepiej wpadam w coraz wiekszy dół.. nie wiem jak z tego wyjść, bo ani terapia ani leki nie pomagają. mam nadzieje, ze w Twoim przypadku bedzie dobrze.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawiszq92 - ja miałam juz najrozniejsze schizy- wystarczy z reszta poczytac watki na forum..

jednak te metafizyczne sa abolutnie najgorsze - mam przy nich ataki paniki - czyzli praktycznie 90 % czasu.

jakby ich nie ,,uryźć'' to i tak wychodzi, ze nie mogę życ..przerazajace to jest na maxa. a najgorsze, ze lecze sie od 3 lat i zamiast lepiej wpadam w coraz wiekszy dół.. nie wiem jak z tego wyjść, bo ani terapia ani leki nie pomagają. mam nadzieje, ze w Twoim przypadku bedzie dobrze.

pozdrawiam

 

ale ja rzadko mam ataki paniki, pierwszy był zaraz po maryśce, drugi na drugi dzien, trzeci po 1 miesiącu a kolejny po 2 miechach.

Ale nie ukrywam że przy ataku paniki mam okropne schizy, bo myślami je ciężko nazwać bo są straszne :(

Ja nie chce sie non stop nakręcać, derealizacja, depersonalizacja i nerwiczka męczą mnie z 4-5 miechów więc nei tak długo. Mam nadzieje że jakieś leki mi pomogą i rozmowy z lekarzami.

A Ty marishka moze po prostu nie trafilaś na swój lek? Czytałem że z tym jest loteria, jeden pomoże drugi nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawiszq92 - wiesz ja juz trace nadzieje, bo oprocz choroby nn, mam powazna fizyczna neurologiczna i kazdy dzien odczuwam bol- raz mniejszy raz wiekszy ale zawsze. a cala nn rozwinela mi sie wlaśnie na podstawie choroby fizycznej..Mam do Ciebie wazne pytanie-gdy pojawiaja sie u Ciebie te mysli typu ,,uroilem sobie ten swiat'', albo ze jestes w ,,jakims rodzaju czyśćcu'' to rozumiem, ze boisz sie ze nie zyjesz, a tylko nadal zywa jest Twoja psyche? jak odpedzasz te mysli? co Ci najbardziej pomaga, aby od nich odejsc? moze mi sie uda po Twojej radzie.

Pozdraiwam cieplo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×