Skocz do zawartości
Nerwica.com

MAM PROBLEM !!! POMOCY !!!! CO TO ZA STAN ???ZAGLADNIJ!!!!!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

OSOBA MI NAJBLIZSZA UPADLA NA ZIEMIE. WSTALA Z LOZKA USZLYSZALA ZE COS SIE STALO STANELA I ZROBILO JEJ SIE CZARNO PRZeD OCZAMI UPADLA NA ZIEMIE JA WIEM 20 SEK PO GWALTOWNYM OBUDZENIU SIE ZE SNU UPADLA NA ZIEMIE PO OPRZYTOMNIENIU po 1-1,5 min WSTALA I NIC NIEPAMIETALA CO SIE STALO WIDZIALEM SLINE PODCHODZACA DO UST WIEC SIE BOJE ZE TO MOZE PRZEZ STRRUSJACY TRYP ZYCIA NERWICA JAKA CHOROBA LUB PADACZKA CO DALEJ JAK POMOC TAKIEJ OSOBIE. OSOBA TA MA 50 LAT.....

 

BARDOZ PROSZE O JAKIES ADNOTACJE DOTYCZACEGO POSTU I POMOC...

3533831 JAK JAKIS LEKARZ PRZECZYTA I MA PORADE PROSZE NIECH SIE ODEZWIE Z GORY DZIEKI :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

[ Dodano: Pią Lis 24, 2006 9:07 pm ]

BLAGAM... :| :| :| :| :| :cry::cry::cry::cry::cry:

 

Proszę o niepisanie całych postów wielkimi literami.[dop.snaefridur]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frajer nie czlowiek

 

[ Dodano: Pią Lis 24, 2006 9:17 pm ]

WBIJAM W TO JAK TO NAPISALEM PROSZE O POMOC A TAKIE RADY TO SE WSADZ W D****.... niekumasz chyba ze to cos powaznego to sie nieudzielaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie ze dzwon na pogotowie!!!! a jak juz jest ok z ta osoba to do lekarza i juz. ale powiem na pocieszenie ze jezeli zemdlala od razu po przebudzeniu to moga to byc ortostatyczne zmiany cisnienia, dzieje sie tak wtedy jak ktos za szybko wstaje z lozka z pozycji lezacej do stojacej. ale to bylo tylko pocieszenie, zeby sie upewnic marsz do lekarza!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jak mowicie tak postaram sie zrobic ale teraz chcialem wiedziec na uspokojenie co to moglo byc :/ najgorsze mysli mam... dalej... :cry::cry::cry::cry::cry: ehhh jesli jednak ktos moze opisac taki stan niech napisze........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vanuten

 

normalną reakcją na złe wiadomości są takie, a nie inne objawy, w czasie stresu podnosi się ciśnienie krwi dośc wysoko, osoba będąc w pozycji leżącej w stanie spoczynku ma z reguły ciśnienie niższe które uznane jest za normę tj. 120/80 w momencie szybkiego zerwania nastąpił najprawdopodobniej dośc szyki skok w dół lub w górę w każdym bądź razie tu diagnozy konkretnej nie uzyskasz lekarzy tutaj nie ma :!::!::!:

 

 

WBIJAM W TO JAK TO NAPISALEM PROSZE O POMOC A TAKIE RADY TO SE WSADZ W D****

 

a takim zachowaniem z pewnością nic nie uzyskasz :!: następnym razem

ja wbiję w Twoje zachowanie i temat zamknę :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierdol sie ty pierdolcie sie wszyscy huja wiecie i pierdolicie bzdur co niemiara a ty psi zwisie SPIERDALAJ....

 

dzieks pa zamknij temat huju na rope....

 

 

---------------.------------------

 

 

 

ciau bambino... wiem juz co sie stalo i co bylo tego powodem......i nie to co ty or wy piszecie bo bez kitu huja wiecie...

to bylo...

gowno a nie powiem.... bo z cwelami niema co gadac... cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×