Skocz do zawartości
Nerwica.com

znany lekarz uwaga na ten portal


margarita200

Rekomendowane odpowiedzi

chciałam poruszyc temat popularnego portalu znany lekarz .czy ktos kiedys wyraził negatywna opinie na temat lekaza a po jaims czasie została ona usunieta?Uwazam ze ten portal wcale nie jest wiarygodny i najlepiej kierowac sie w wyborze lekarza opiniami z forów.te opinie to pisza chyba nie pacjenci tylko sami lekarze napedzajac sobie nawzajem klientów badz odwrotnie.Obserwoawałam profil jednego lekarza ,po jednej negatywnej opini zaraz pojawiało sie z 10 pozytywnych,az w koncu wszyskie negatywy kazał sobie ten lekarz usunac i zostały same pozytywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margarita200,

kieruj się w wyborze lekarza innymi przesłankami .

NP; wizyta u niego i tym czy ta wizyta coś dała czy nie .

No tu jeszcze istotne jest na co sie choruje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam pacjentka tego dr.Ten portal tak funkcjonuje lekarz ma prawo zgłosic opinie do usuniecia jesli jest tchórzem.obserwowalam jego profil miało sie i ma o tej pory nieodparte wrazenie ze to nie pacjenci sa autorami w tworzeniu takiego profilu.A wszystko kasa,jesli wpisze w przegladarce dobry lekarz psychiatra i nazwe mojej miejscowosci to kto mi wyskoczy? oczywiscie portal znany lekarz i pan dr który ma same gwiazdeczki bo negatywy na jego profilu nie sa mile widziane bo psuja ranking.Oczywiscie nie posadzam ze wszyscy lekarze tak własnie robia ale tak czy inaczej ten portal wg mnie nie powstał napewno z mysla o pacjentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz go olałam dawno temu tylko wkurza mnie takie robienie w balona ludzi którzy majac naprawde problem szukajac dobrego specjalisty trafia na tego dup.. ktory nie ma pojecia o niczym a w rankingu jest na pierwszym miejscu a powinien byc na ostatnim.Sa ludzie którzy wierza w to co tam pisze i wyrzucaja pieniadze w błoto. troche wiecej jaką sciemą jest cały ten portal http://forum.znanylekarz.pl/viewtopic.php?f=20&t=1903

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margarita200,

nie powinno Cie to wkurzać -każdy orze jak może .

A jak gość jest kiepskim lekarzem ,to musi zwabiać ...

...bo do dobrych sa kolejki . Nie koncentruj się na tamtym portalu .

Tylko na sobie ,na leczeniu .

 

-- 24 lut 2011, 16:31 --

 

no widziałem te opinie i na 100% bym nie skorzystał z takiego portalu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×