Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomyłka w znakach zodiaku!


Gość zappa

Rekomendowane odpowiedzi

sorki,mówiłam że tym znakiem się nie interesowałam

tak mi się zdawało :oops: będę musiała najpierw się upewnić zanim coś pisze.

Jeśli chodzi o to drugie to coś w tym musi być bo ja wodnik najlepiej dogaduje się z drugim wodnikiem albo baranem a nie dogaduję się z koziorożcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie LitrMaślanki, pisałeś niedawno o tolerancji! czyżby zmiana poglądów? ;) a dotarłeś może do książki "płeć mózgu"? bo po Twoich argumentach w temacie o homo, sama już nie byłam pewna, co ja tam przeczytałam :roll:

 

[Dodane po edycji:]

 

a w związku z tematem- jestem lwem. i to na pewno nie pomyłka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coksinelka, wbiłem awatar nie czytając co jest napisane . Mea culpa

Do książki nie dotarłem ,ale sporo czytałem o biochemii człowieka ..i ten argument całkiem do mnie nie trafia .

 

Co by totalnego off topu nie robić .To do mnie chyba pasują cechy przypisywane rybą ..a jak to z wami jest ,zgadza się nie zgadza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie zgadza. Ja jestem takim typowym Skorpionem, ze az trudno ze mna wytrzymac ;) Zazwyczaj stwierdzam, ze to najwspanialszy znak zosiaku, choc ostatnio jednak sie zaczynam na to denerwować... Reaguje na wszystko impulsywnie i czasem sie w takie tarapaty wpakuje, ze sie nie umiem pozniej wyciagnac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, tak, jak już wspominałam, to nie moje tezy, tylko zaczerpnięte z literatury. myślę, że autorzy też nie wyssali tych danych z palca, niemniej, żeby się upewnić co do swoich wypowiedzi, zajrzę do książki jeszcze raz.

 

a wracajac do tematu: myślę, że nie ważne jakimi jesteśmy znakami, ale jakimi jesteśmy ludźmi. przykład: mój były i ja pod względem zodiaku dopasowani idealnie (znak ognia i powietrza), pod względem numerologii również. i co z tego? g...uzik z tego. małżeństwo rozpadło się z wielkim hukiem. wierzmy w siebie, a nie w astrologię. przynajmniej takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w astrologii partnerskiej nie liczy sie znak sloneczny, a inne aspekty horoskopu:) I ponoc to sie sprawdza swietnie, ale ja sama nie moge potwierdzic, czy to prawda, bo nie chcialoby mi sie wyliczac kazdemu poznanemu przez mnie czlowiekowi horoskopu i sprawdzac, czy sie dogadamy;) Co ma byc, to bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wodnik tak czy siak zaczyna się w dzień moich urodzin, a wodnikiem jestem 100 % , także wszystko się zgadza :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Baran moze do Ciebie nie pasowac po prostu dlatego, ze znak, ktory znasz (czyli baran) to tylko Twoj znak sloneczny. Mozna powiedziec, ze to takie skrotowe ujecie tematu - skupienie sie tylko na sloncu. Natomiast astrologia wyroznia jeszcze wiele innych skladowych horoskopu...Sa strony, ktore Ci wszystko moga wyliczyc. Ja np. jestem zodiakalnym bykiem (slonce w byku) ale mam ascendent w wadze oraz ksiezyc w lwie, merkurego w baranie itp. Te skladowe, ktore teraz wypisalam sa najwazniejsze (ale jest wiele innych) i dopiero na ich postawie okresla sie czyjs charakter...Ja mam cechy wszystkich dominat mojego horoskopu- byka, lwa, wagi i barana, a nie tylko byka.

 

Dodam jeszcze, ze warto sobie to wszystko przeanalizowac. Wychodzi dosc ciekawy i zgodny z prawda obraz wlasnej osoby, tym bardziej, ze kazda planeta oraz slonce i ksiezyc reprezentuja inne strony naszego "ja". Slonce to nasze ego (to kim sie czujemy, kogo chcemy pokazywac innym), ksiezyc to nasze skryte potrzeby, merkury "odpowiada" za kontakty miedzyludzkie itp, itd.:)

 

Podaj linka jakiegoś do takich horoskopów. Lubię się bawić w takie rzeczy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×