Skocz do zawartości
Nerwica.com

buźka dla wszystkich


żmija

Rekomendowane odpowiedzi

napisałam kilka postów ale jeszcze nie przywitałam się. nadrabiam to predziutko. witam wszystkich. jesteście b.b.b. fajni więc postanowiłam gościć tu cześciej. mam nadzieję że kiedy będzie mi naprawdę ciężko - jakoś mnie wspomożecie psychicznie ja postaram się odwdzięczyć tym samym. :lol: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałam kilka postów ale jeszcze nie przywitałam się. nadrabiam to predziutko. witam wszystkich. jesteście b.b.b. fajni więc postanowiłam gościć tu cześciej. mam nadzieję że kiedy będzie mi naprawdę ciężko - jakoś mnie wspomożecie psychicznie ja postaram się odwdzięczyć tym samym. :lol: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Na moją pomoc możesz liczyć.

jesteście b.b.b. fajni

W zupełności się zgadzam ! Nie ma tu niefajnych osób!:D No chyba że b.nieciekawa jest jedna taka ~Maja, ale nie będe jej komentowała...

Pozwolę sobię na jeden komentarzyk - mam nadzieję, że za bardzo nie utożsamiasz się ze swoim pseudonimem... ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Na moją pomoc możesz liczyć.

jesteście b.b.b. fajni

W zupełności się zgadzam ! Nie ma tu niefajnych osób!:D No chyba że b.nieciekawa jest jedna taka ~Maja, ale nie będe jej komentowała...

Pozwolę sobię na jeden komentarzyk - mam nadzieję, że za bardzo nie utożsamiasz się ze swoim pseudonimem... ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałam Wam powiedzieć, że ogromnie się cieszę kiedy mogę porozmawiać na forum. czuję że dajecie mi wsparcie, a ja sama także jestem potrzebna. to jak terapia grupowa. dziękuję za ciepłe przyjęcie i życzę wszystkim uporania się ze swoimi dolegliwościami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak terapia grupowa.

I o to w tym chodzi, by przez te nasze przeklęte "bagna" nie iść samemu! Wsparcie, dobre słowo i wzajemna pomoc... Wierzę, że damy radę.

 

maja też jest fajna wierz mi. poczytałam trochę jej postów i już ją lubię,

oraz

Maju?...a Ty znowu swoje Jesteś b.CIEKAWA-uwierz w końcu ..

 

 

żmijko,gusiu...dziękuję...Aż sie ciepło na sercu robi. :smile: ( Czy ja mam wrażenie,że się rumienię? :oops: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×