Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc...


śmietana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem po raz pierwszy na tym portalu. Mam męża alkoholika,który nie chce sie do tego przyznac,a ja po mału chyba zaczynam wariować ..ostatnio przeszłam operację kregosłupa ,ale lekarz widząć mój stan zapisał mi lek o nazwie Xanax .Nie mam z kim porozmawiac,nie mam ochoty na nic,a mam do wychowania dwoje dzieci i boje sie bardzo .PROSZĘ O POMOC !

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmietana, powinnaś udać się na wizytę do psychiatry, niech zdiagnozuje twój stan. On oceni czy potrzebne będą leki, staraj się nie brać tego xanaxu jeśłi specjalista nie potwierdzi, że masz go łykać. No i pomyśl nad konsultacją z terapeutą - może da wskazówki co i jak robić, żeby tą sytuację rozwiązać.

Bardzo pomocna może okazać się wizyta w ośrodku interwencji kryzysowej, tam doświadczeni ludzie podpowiedzą ci jak postępować z mężem i może nakłonić go do leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmietana, Witaj,

xanax to ja biorę doraźnie bo podobno uzależnia,więc może lepiej idź najpierw do specjalisty żeby nie przesadzić i nie wpędzić się w kłopoty.

Masz dzieci ,które jak piszesz mogą liczyć tylko na Ciebie,więc musisz się wziąść w garść a z pomocą lekarza będzie Ci po prostu łatwiej zebrać siły na tą walkę. Trzymam kciuki, nie zwlekaj z wizyta ,zacznij już działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×