Skocz do zawartości
Nerwica.com

pytanie do was...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

speedcore terror

a mówiłam, że to forum o nerwicy :roll: napisałeś, że jestem tu po to by komuś dowalic, a dowalił Ci ktoś inny :shock:

nie zamierzam nikomu dowalac, nie znize sie do tego poziomu. znowu sie mylisz co do mojej osoby, moze to oznaka powazniejszych zaburzen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

speedcore terror

widzisz znów się nie rozumiemy Ty do mnie napisałeś w temacie"joł" po co tu ja jestem więc Ci odpisałam no chyba że Cię pamięc zawodzi :?::?:

dla jasności ja do Ciebie nic nie mam :!::!::!:

pozdro

i chyba nigdy sie nie zrozumiemy. to chyba nawet lepiej dla mnie, nie chcial bym byc tym, z ktorym Ty sie rozumiesz...pewnie taka sytuacja by mnie przerosla, wiec wole jej sobie nawet nie wyobrazac, gdyz wywoluje to u mnie straszne mysli i wspomnienia.

czymajmy sie odpowiednich tematow, nie odpisuj mi tutaj, tylko w temacie "jol" bo sie zrobi burdel, a chyba nie na tym nam zalezy. nie musisz byc taka slowna, w koncu to forum psychologicne, no chyba, ze meska duma nie pozwala Ci odpowiedziec w odpowiednim do tego temacie. tez do Ciebie nic nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol:

no popatrz zrobi się burdel :lol::lol::lol:

a teraz Cie zaskoczę nie mam męskiej dumy bo jestem kobietą :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

wiem, tylko zartowalem z ta meska duma, nietrudno zauwazyc, ze uzywasz damskich koncowek wyrazow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×