Skocz do zawartości
Nerwica.com

NIE MIAŁAM POJĘCIA


Rekomendowane odpowiedzi

Ja podobnie.8 lat i całe to wydarzenie pamiętam doskonale.Nie myślę o tym często,choć czasem wraca.Zwłaszcza w pewnych sytuacjach.Jak pisałam tego nic nie mówiącego posta,aż mi się słabo zrobiło :/.

 

Chcę tylko wiedzieć,czy to się kiedyś skończy.Czy jeszcze kiedyś będzie normalnie.Ale tego nikt mi nie może obiecać.Nikt :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie może nam tego obiecać, jedynie my sami.

Niestety ja coraz częściej widzę, że tych złych momentów jest więcej niż myślałam.Wiem, że nie można pozbyć się w 100 % żadnych wspomnień, tymbardziej takich.Ale wiem też, że można z tym żyć i czuć się na codzień ok.

Usłyszałam ostatnio słowa, które bardzo do mnie pasują: " męczy mnie bycie silną".

To dlatego tyle się u mnie wali.

Choć ostatnie moje słowa nie brzmią optymistyczne, mimo to życzę Wam i sobie powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to męczy.Za dużo się zwaliło na moją biedną głowę i okazuje się,że nie daję rady.Myślałam,że dam,ale ni cholery.Przeceniłam swoje możliwości.Zastanawiam się,co ja sobie cholera wyobrażałam.Dostałam po tyłku,podnoszę się i idę dalej.Mimo wszystko wciąż mam chyba wiele do stracenia,a i do zyskania może też coś mam.

 

Choć ostatnie moje słowa nie brzmią optymistyczne, mimo to życzę Wam i sobie powodzenia.

 

Ja Tobie również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje sie slaba i chcialabym uciec, schowac sie w mysia norke, stres powraca :cry:

 

mam tak samo .. dlaczego nie ma w tym kraju terapii behawioralnych dla ptsd ???? - tylko takich konkretnych gdzie mozesz sie zmierzyc ze swoim lekiem poparzec mu w oczy i pokonac go ..... !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie ma w tym kraju terapii behawioralnych dla ptsd ????

 

 

Są, ja jestem na takiej.

W Warszawie.

 

 

tylko takich konkretnych gdzie mozesz sie zmierzyc ze swoim lekiem poparzec mu w oczy i pokonac go ..... !!!!

 

Taka właśnie jest terapia o której mówię.

Facet wie co robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie ma w tym kraju terapii behawioralnych dla ptsd ????

 

 

Są, ja jestem na takiej.

W Warszawie.

 

 

tylko takich konkretnych gdzie mozesz sie zmierzyc ze swoim lekiem poparzec mu w oczy i pokonac go ..... !!!!

 

Taka właśnie jest terapia o której mówię.

Facet wie co robi.

 

 

dla mnie chyba nie ma juz ratunku, chyba jedynie smierc mnie moze wybawic , w nic juz nie wierze i chyba na dobra sprawe ja ufny kiedys jak dziecko nikomu nie ufam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×