Skocz do zawartości
Nerwica.com

już brak mi cierpliwości


madzialena0304

Rekomendowane odpowiedzi

cześć:)

chcę o cos zapytac.Biore juz czwarty tydzien velafax i nadal mam lekkie objawy uboczne, w poniedziałek wracam do pracy i boje sie pomyslec jak bedzie wygladała moja obsługa klienta. Czy ktos sie orientuje ile to moze jeszcze trwac? wiem ze te objawy ustepuja po dwóch tygodniach dlaczego u mnie trwa to dłuzej? biore 37,5mg rano i tak mniej wiecej po godzinie po zazyciu tego leku mam kołek w gardle , robię sie niespokojna,często ziewam, kołuje mi się w głowie i jestem osłabiona. To pierwsze moje tego typu leki nigdy czegos takiego nie brałam ,moze dlatego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam welafax przez półtora roku i żadnych efektów ubocznych nie miałam. Ale za to się uzależniłam (choć podobno one nie uzależniają i dopiero się zaczęło). Myślę, że każdy reaguje inaczej i jeszcze powinnaś dać sobie trochę czasu. Jeśli za kolejny tydzień nei przejdzie skontaktuj się z lekarzem i powiedz co się dzieje, może za szybko zaczęłaś brać. Ja naprawdę powolutku zaczynałam od pół tabletki raz dziennie. Może trzeba chwilowo zmniejszyć dawkę i będzie dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musimy sobie z tym radzić bo tylko my wiemy jakie to okropne. Ja choruje juz około trzech lat i po raz pierwszy biore antydepresant velafax.Poczatki zażywania tego leku spowodowały ze przeszłam piekło. Spedziłam w sumie prawie piec miesiecy w szpitalu bez poprawy stanu zdrowia, no może minimalnie. Jedyna nadzieja w velafaxie a słyszałam na jego temat pozytywne opinie. jak juz pisałam wracam w poniedziałek do pracy i panicznie sie boje , pracuje cały czas z klientami i nie wiem czy nie za wczesnie zdecydowałam sie na powrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zawsze możesz jeszcze sobie dać więcej czasu jak nie dasz rady być w pracy. Nie jesteś tam niewolnikiem :) Zapraszam również na forumowe spotkania (odbywają się w całej Polsce, więc jest szansa, że znajdziesz jakieś blisko siebie) fajne są bo spotykasz na nich ludzi z podobnymi problmami, którzy są w stanie zrozumieć jak się czujesz. Życzę powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×