Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłbym zainteresowany w ten piątek lub sobotę.Mogę coś zorganizować.Mi np:pasowałby piątek gdzieś np:o 18:30.Niestety nie znam prawie fajnych miejscówek,aby móc siąść i pogadać w centrum.Rzadko tam bywam.Może jakby kolega był zainteresowany co jest z centrum coś podpowiedziałby.Spytam.Ktoś byłby też zainteresowany? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że jeżeli ktoś ma ochotę spotkać się w ten weekend to nie ma przeszkód, wystarczy ze 2,3 osoby dogadają się na privie.

 

Osobiście popieram pomysł spotkania się 14 lutego, myślę, że dla osób które są samotne byłaby to możliwość wyjścia z domu i przyjemnego spędzenia czasu zamiast dołowania się w domu.

 

Anja01 mi też się nie chce menu otworzyć, ale z tego co pamiętam to w Lanse jest duży wybór posiłków, są sałatki więc na pewno coś się znajdzie, cena za obiad 25-35zł, desery 15-20zł, koktajle 15zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy piątek mam spotkanie rano, więc po południu jestem wolna. 14 lutego to dla mnie taki sam dzień jak każden inny, czy z kimś jestem czy nie, więc też jestem wolna :) Centrum jest dla mnie idealne, bo ja jestem spoza Warszawy i tam mi najłatwiej się dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agusia, fajnie że będziesz.

Qfiateq się zadeklarowała. Liczę, że Anja także się pojawi :smile:

Bo różnie bywa, czasami jest wielu chętnych, a przychodzi połowa z nich lub mniej... :(

Tak więc liczę na Was dziewczyny. No i może ktoś jeszcze dołączy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę.

 

[Dodane po edycji:]

 

UWAGA

 

Kolejne spotkanie forumowiczów z Warszawy i okolic odbędzie się 28 lutego (niedziela) w "Polskim pubie" przy Pl. Konstytucji 1 pod Arkadami.

Tu jest mapka -> http://www.polskipub.pl/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=7&Itemid=50

 

Początek spotkania godz. 15.00

 

Proszę się wpisywać na listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie moglam przyjsc, bo mnie chrzesniak uprosil i pojechalam pozniejszym pociagiem do wawki, ale za to 28 juz bede -mam nadzieje ze wiecej mi nic nie wypadnie, :shock: takze do zobaczenia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby też inni forumowicze się skusili. Wiem, że możecie mieć obawy, ale my jesteśmy bardzo grzeczni i (mam nadzieję) sympatyczni i też znerwicowani ;P Z chęcią będziemy widzieli każdą nową osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×