Psycholog, a nawet dwóch

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Psycholog, a nawet dwóch

przez marusieczek 12 lip 2017, 09:25
Dzień dobry,

mam problem, ponieważ zdecydowałem się na wizytę u psychologów.. w zasadzie dwóch. Stąd nie wiem co zrobić.
Byłem ostatnio u jednej psycholog, która rzeczywiście mi się spodobała (relacyjnie) i dobrze mi się z nią rozmawiało. To była 1 wizyta. Jednak będzie wyjeżdżać na urlop na 3 tygodnie przez co przez ten czas nie będę mógł się z nią spotykać.
Pojawiła się obawa i z tego względu, że nie radze sobie na co dzień postanowiłem wybrać się do kolejnego psychologa. Ta psycholog także się okazała ok i zaproponowała mi psychoterapie psychoanalityczna. Zastanawiam się czy jest sens się z nią spotykać przez 3 tygodnie do momentu aż wróci 1 psycholog. Ewentualnie czy poczekać? Jednak myśl o czekaniu przez tyle czasu mnie dobija, ponieważ nie chce już się czuć tak jak czuję się teraz.

Czy macie pomysł jak to rozegrać? Proszę o pomoc...

Psycholog, a nawet dwóch

przez Lusesita Dolores 12 lip 2017, 10:29
Ja bym poczekała aż wróci z urlopu.

Nie chciałoby mi sie opowiadać wszystko dwa razy i przywiazywać się do jednej a potem tą wieź uciąć
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Afobam 0,5mg

opium

riflessione.blog.pl

Psycholog, a nawet dwóch

przez marusieczek 12 lip 2017, 10:53
Dziękuję za odpowiedź.

Zastanawiam się jednak czy nie skorzystać z usług tej drugiej z tego względu, że zaproponowała mi jakąś głębsza analizę - jeżeli dobrze zrozumiałem.
Poczytałem też trochę o tym i nie wiem czy jednak czy psychoterapia psychoanalityczna nie jest zbyt inwazyjna?
Czy ktoś z Was ma może z tym doświadczenia i może się pokrótce podzielić?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Psycholog, a nawet dwóch

przez marusieczek 13 lip 2017, 16:44
Czy ktoś z Was ma może doświadczenia z psychoterapią psychoanalityczną i może podzielić się doświadczeniami?

Sortuj wg