Skocz do zawartości
Nerwica.com

The best of - wypowiedzi które miażdżą


Wołodi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam głęboką nadzieję że ten wątek nie trafi do kosza. Chciałbym abyśmy tutaj wpisywali teksty wypowiadane na poważnie które celują w gwiazdy a trafiają w.. każdy ma ulubione miejsca 8) W założeniu mają być jak najbardziej durne i żałosne ale próbujące opisywać świat w oryginalny sposób. Ponieważ każdy ma próg tolerancji na głupotę inny (co poniekąd łatwo wyjaśnić xD) dlatego nie stawiajmy sobie dużych ograniczeń. Zaczynam ja od dwóch mądrości:

 

1) Kobiety nie mogą być genetycznie uwarunkowane do zajmowania się domem bo przecież dawniej nie było sprzętu AGD.

 

2) Dzięki programowi 500+ sporo osób odejdzie z pracy która przestanie im się opłacać, pracodawcy nie będą mieli kogo zatrudnić i wreszcie podwyższą wynagrodzenia.

 

Zapraszam do dzielenia się swoim lolcontentem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczęłam zapisywać:

1.

"rozwiązanie polskich problemów z gospodarką

>spawacz zarabia 3 k miesięcznie

>podwodny spawacz zarabia 12k czyli 4 razy więcej

>budujemy wielki i szczelny mur na granicy

>tamujemy wisłę

>cała polska jest podwodna

>pracownik maka który zarabiał 1,5 k na ręke jest teraz podwodnym pracownikiem maką i zarabia 6k

>pkb wzrasta 4 krotnie

>mur się zwraca a nam żyje się dostatniej"

2.

"Wiesz, Zourbie, wydaje mi się że heroiny to Ci nie załatwimy, ale żeby nie było żeś się spinał po próżnicy to możemy dać Ci bezpłatną poradę, żebyś ograniczył palenie,

bo ma ono zły wpływ na nasienie i może prowadzić do bezpłodności (czy jakoś tak piszą na paczkach). Jabole też raczej nie są zdrowe. Długie włosy możesz zostawić.

 

tylko myj regularnie, bo dostaniesz łupieżu, albo nawet kołtun ci się zrobi!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×