Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki na specyficzne ataki paniki


Mateusz96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z jąkaniem się. Logopeda zalecił mi, żebym w razie problemów z tym właśnie jąkaniem, zaczął mówić wydłuuużaaająąąc samogłoski. Jednak często np w sklepie, gdy wchodząc mam powiedzieć "dzień dobry" wpadam w panikę. Zaczynam tracić oddech, dziwnie się zachowywać, gdy już zamierzam powiedzieć te swoje "dzieeeeń dooobryy", tracę oddech, zaczynam chrząkać, wydawać jakieś dźwięki, robić dziwne gesty, ekspedientka w sklepie to widzi i zaczyna patrzeć na mnie z niepokojem iii wychodzi coś w stylu" yyyy ekhem ee ten, dź dźź dźźźdobry". To jeszcze bardziej nakręca potem moje ataki i odbiera mi pewność siebie. Potrzebuję jakiegoś leku, który pozwoli uspokoić te ataki paniki. Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, sprawa nie jest tak błaha jak mogłoby się wydawać. Lęk przed rozmową z ludźmi doprowadza mnie do aspołecznych zachowań i fobii społecznych, a to skutkuje depresją i często brakiem chęci do życia. Wypowiedzcie się proszę jakie leki mogą mi pomóc. Nie uda mi się tego rozwiązać samemu. Rozmawiam z kimś, zatnę się wtedy ktoś zaczyna dziwnie się na mnie patrzeć, albo i nawet przedrzeźniać, wpadam w jeszcze większą panikę. Zacząłem się izolować od ludzi, a nie chcę tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×