Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ostatnie chwile wolnosci :(


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przezywam zalamanie nerwowe juz trzeci miesiac, genralnie moj stan poprawia sie, ale to wszystko dlugo juz trwa, dlatego lekarz polacil mi brac seroxat. Do tej pory byl to zwykly plamolan. Cholernie boje sie zaczac brac ten seroxat, bo to lek ciezszy gatunkowo. Mam dzis dobry humor, ale zarzyje go za pol godziny i swiat zawiruje w glowie. Wiem jak kiedys bylo z seronilem, ale musze przyznac ze seronil wniosl troche optymizmu w moje zycie, a pozniej tak sie ono potoczylo, ze zrobilo sie tak fajnie, ze nic nie musialem brac.

 

Pozdrawiam

 

Wieslaw - z czystym umyslem jeszcze.

 

[Dodane po edycji:]

 

Witam,

 

5 minut temu zazylem peirwsza tabletke. jestem wystraszony nie wiem co teraz bedzie sie dzialo. Niech ktos napisze jak dziala ten lek. Na razie bardzo sie boje. Nie dzieje sie nic. Chyba bede mial napad paniki. Seronil wchodzil odrazu bardzo mocno. Tutaj nic sie nie dzieje, tego sie troche boje.

 

Wieslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kolezanka brała seroxat i nie miała po nim totalnie zadnych objawów ubocznych,,ale jako lek działał u niej bardzo dobrze i był skuteczny.Wszystko zalezy od człowieka-jak zareaguje jego organizm,więc nie przejmuj się za bardzo tym co napisali w ulotce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziaz mam ten napad paniki, boje sie ze zwariuje.

 

[Dodane po edycji:]

 

hm to dziwne, kolezanki z pracy wyszly a ja czuje sie teraz dobrze. Co sie tyczy dzialania leku po 4 godzinach to nie obserwoje zadnych skotkow ubocznych poza sennsoscia. Wolabym, zeby dzialo sie cos rewolucenjego. Wiedzialbym ze dziala.

 

[Dodane po edycji:]

 

Zarzylem juz piata tabletke seroxatu. nie ma szczegolnej rewolucji, na poczatku troche ziewalem. teraz przeszlo aha i raz rano mialem przeczyszczenie. W zasadzie to wszysko, czy lek dziala? Trudno powiedziec, objawy nadal sa.

 

Wieslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×