Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyjście z depresji i znajomy Gej


Jokerfacex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pisałem na tym forum parę miesięcy temu byłem w złym stanie, na dzień dzisiejszy jest o wiele lepiej. Zaczynam żyć pełnią życia ale nie o tym chciałem pisać. Zaczynając nowe życie postanowiłem zmienić swoich znajomych na których nie mogłem liczyć a bardziej sprawiali mi ból niż szczęście. Zostawiłem tylko moja dziewczynę oraz przyjaciela którego poznałem w pewniej firmie. Ten przyjaciel ma 52 lata i był bezdomny że zrobiło mi się go szkoda postanowiłem że mu pomogę wziąłem od niego CV i wysłałem do firm gdzie dostał prace jako opiekun Seniora w Niemczech w ten sposób niby mały gest ale pomogłem mu wyjść na prostą. W tym czasie jak pojechał było okej pisałem do niego jak tam żyje powiem że za przyjaźniliśmy się wyznał mi że jest Gejem moja reakcja była żadna na początku uznałem spoko takie czasy oceniałem go jako osobę nie przez pryzmat orientacji seksualnej. Mijał czas a ja zaczynałem widzieć rzeczy które nie były już normalne zaczął mi się zwierzać o swoich partnerach. Powiedziałem mu wprost że nie che tego słychać i mnie to krępuje. Okej powiedział że koniec nie będzie o tym gadał ale zaczął po jakimś czasie pisać do mnie np na pożegnanie "dobranoc całus w policzek chce mi się płakać " . Zareagowałem dość ostro napisałem mu że koniec znajomości wg że mnie oszukuje a on wywalił mi wszystkie brudy o tym że mam coś z głową że naprawdę potrzebuję lekarza ( zwierzałem mu się że się leczę ) że nie jestem tolerancyjny i wg zaczął robić z siebie ofiarę. Przestałem odpisywać w nocy dostałem sms że mój Pedał czyli on idzie się zabić pomyślałem że mam to w dupie nie będę reagował ale mimo to bałem się że sobie coś zrobi bo to nie żarty . Dzisiaj zadzwoniłem do niego a on sobie normalnie gada i pije piwo niby mnie przeprosił za swoje słowa ale nic na ten sms wg miałem uczucie że mną manipuluje i dalej to robi. Z jednej strony chciałbym z nim trzymać znajomość a z drugiej się we mnie bujną i nie wiem jak mam to zakończyć po za tym jakieś gierki jak bym to była laska typu odejdz koniec ja idę sie zabić jak laska która ma 16 lat. Zerwałem kontakt on napisał okej tak skoro tego chce itp . Ale problem we mnie jestem trochę DDA i mój problem polega że martwię się o osoby które na to nie zasługują nie umiem zerwać kontaktu mimo że ktoś mnie nie szanuje. Przejmuje się tym poza tym jestem podatny na manipulacje czytałem o tym trochę i w jego towarzystwie zle się czuje mówi ciągle o problemach i swoich sex sprawach a mnie to obrzydza. I teraz myślę dlaczego ja spotykam takich ludzi pomagam im a potem mam takie coś brakuje mi normalnych znajomych bo w ten sposób wyjdę na prostą ale mam coś w sobie że mnie ciągnie jakieś poczucie winny itp mówi mi że powinieniem kolegować się dalej nie wiem dlaczego tak mam. Ta historia wydaje się nie wiarygodna ale tak jest co o tym wszystkim myślicie. Ja myślę że pomogłem zrobiłem dobry uczynek i koniec ale dlaczego to poczucie winny ?? Tak mam z każdym znajomym ludzie mi się żalą ja nie che tego słuchać bo sam ma swoje problemy a ta sytuacja mnie już totalnie przerosła . Pozdrawiam pytajcie jeśli napisałem coś nie jasnego .. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest twoim bledem ? Pomogles bezinteresownie !!. Nie rob tego, ludziom nie warto pomogac, ludzie to taka szarancza ze jedyny gest to strzal w morde, tyle im sie od ciebie nalezy . I nie mysl ze ja nie pomagalem , czasem czuje sie jak Chrystus ktory za grzechy ludzi musi umrzec, tak sie kurwa czuje. Ludzie to kurwy zapamietaj to sobie, a jak pomagac to tylko z interesem, bo tak robi 99% szarakow, wiec nie wyrozniaj sie bo bedziesz dalej sie leczyl u lekarza z swojej "innosci - glupoty". Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×