Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego tak jest:( nie chce zyc


kochamGo

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam sie Ewelina i mam 19 lat,kurcze wiem ze takie problemy sa normalnoscia dla wszytkich mlodych ludzi... Nawet nie mam z kim pogadac. Wczoraj rozstalam sie z moim chlopakiem- poczulam sie jak zdradzona i oszukana. Oddalam mu clae swoje zycie; klotnie z rodzicami, mam taki pekin:( odizolowal mnie od wszystkich kolezanek botwierdzila ze kazda jest kur..., posiwecilam wszystko "milosci" i JEMU:( mam 3 tys dlugow przez niego- szczerze to nie iwem jak zdobede tyle kasy do srodu bo przeciez zaden bank nie da mi pozyczki:( ale pomijajac ten fakt wczoraj bardzo ostro zie poklociklismy, wrzucil mnie w bez, zostawil i poszedl. Potem byl krzyk i placz, chcialam zrobic cos glupiego:( ja wiem ze nie poradze sobie bez niego chociaz z drugiej wiem ze zniszczyl mi zycie. Blagam was powiedzcie mi co mam robic? jak dalej zyc skoro wraz z nim odeszlo wszytko??? jestem sama z dlugami nie mam nikogo nawet JEGO.....

bede kochac go do konca zycia i jeszcze dluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uzaleznil Cie od siebie, poczytaj sobie o toksycznym zwiazku twoj byl wlasnie taki, i dobrze sie stalo ze zerwaliscie, powinnas sie zapisac na terapie w poradni :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzisz przez jedną z ważniejszych życiowych nauczek - nie warto i nie można poświęcać wszystkiego dla drugiej osoby. I nie ma czegoś takiego jak "do końca życia..." Człowiek, który wymyślił powiedzenie "długo i szczęśliwie" powinien dostać solidnego kopa w tyłek.... ;)

Pozdrawiam i głowa do góry... ten kto ma miękkie serce musi mieć twardą doopę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×