Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z podrózami


natala19079

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam 16 lat i mam problem, ktory pojawił się rok temu na wakacjach, byłam z ciocią na dwutygodniowym wyjeździe, juz pierwszego dnia zaczęłam płakać, że chcę do domu, nie sądziłam, że będę się tak zachowywac, jednak nie powiedziałam o tym nikomu, no bo głupio mi było powiedziec cioci, co tak naprawde odczuwam, więc robiłam dobrą minę do złej gry... No i w tym roku jadę znowu z ciocią na wycieczkę.. No i bardzo obawiam się znowu tego samego, w tamtym roku miałam całe wakacje popsute, marzyłam tylko, żeby znowu znaleźc się w domu, nie chcę, żeby te wyglądały tak samo... Ja juz od tygodnia zle sie czuje, z tym ze bede niedlugo wyjezdzac... Dodam jeszcze, że panicznie boję się latać samolotami. Cierpię jeszcze na depresje i stany lekowe, pewnie to tez ma cos wspolnego z tym lekiem, jednak nie wiem co zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebiście.rozumiem że ta podróz była do Kornwalii.przeraziły cie klify bez barierek,drzewa płaskie jak karton,żwirowe plaże,gigantyczne przypływy,foki,zaćmienie słońca,górzyste tereny,nietoperze wielkości azjatyckich szerszeni które wyleciały z jaskini w klifie prosto na ciebie,mnóstwo śmieci w tejże jaskini,przerośnięte mewy,drogi we wkopie,piszcząca latarnia morska,barszcz Sosnowskiego i smród atlantyku i niezrozumiała angielszczyzna wszechobecna tam no i spojrzenia prosto w oczy angoli którzy (po angielsku) do ciebie się odzywali a ty przerażona nie wiedziałaś co odpowiedzieć.samolotów sie boisz bo masz lęk wysokości.boisz sie pewnie również tych przerażonych mord stewardess kiedy pojawią się turbulencje.jeśli odległość od domu wynosiła jakieś 2 megametry nic dziwnego że płakałaś.ciocia też zna angielski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natala19079, dla mnie to dziwna sprawa :? Skoro nie odpowiada Ci towarzystwo ciotki i dodatkowo stresuje Cię sam wyjazd, to czemu po prostu nie powiesz, że nie masz ochoty na niego? Wakacje, urlop, wypoczynek to powinna być przyjemność i odskocznia od codzienności, a nie dodatkowy powód do stresu. Być może nikt z Twojego otoczenia nie wie o Twoich odczuciach, o lęku, który Ci towarzyszy... a może to najwyższy czas, żeby im o tym powiedzieć ;) Nie znajdzie się nikt inny, kto mógłby pojechać zamiast Ciebie, żeby miejsce się nie zmarnowało? I nie bagatelizuj swoich objawów, myślę, że warto byłoby także pomyśleć o wizycie u specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×