Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry świątecznie!!!

 

Przyszłam ze śniadania tak obżarta i senna, że musiałam walnąc hiper mocną kawę i strzelic drzemkę. Niestety pogoda okropna, nie ma jak pójśc trochę spalic świątecznego tłuszczyku... :bezradny: Młody wyskakuje w przerwach między kolejnymi falami deszczu wysikac psa i tyle rodzinnego wietrzenia. Teraz czekam na mamę i ło matko kolejne podejście do stołu.

Wyczekuję już jutrzejszego dnia, zaplanowane - wyspanie się, pełen luz, malutkie obżarstwo i bardzo chętnie dłuuugi spacer, jeśli pogoda pozwoli. Jeśli nie - będzie kocykowanie, karty, tudzież inne rodzinne rozrywki i trzeba będzie spalanie świątecznych smakowitości wygenerowac w tygodniu.

 

Miłego wieczorku, jestem ciekawa jak Wam minął ten dzień, bo ja póki co nie narzekam, jestem stabilna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, kosmostrada, czes. :-)

 

-- 5 kwi 2015, o 17:23 --

 

blah!, tylko ja i ty jestesmt

Y glodni

 

-- 5 kwi 2015, o 17:27 --

 

Ide so tematu n

Bialy zwiozek zero seksu i tyle jak niechcecie mnie :-P

 

-- 5 kwi 2015, o 17:32 --

 

Zawsze jetem przybity wjakie kolwiek swieta rodzine :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukrzyrzujcie mnie

 

-- 5 kwi 2015, o 17:36 --

 

kosmostrada, no dziekuje za twoje dobre checi :-)

 

-- 5 kwi 2015, o 17:37 --

 

No i sernik mniam

 

-- 5 kwi 2015, o 17:39 --

 

Mam co jesc ale mi sie nie chxce stres przed rodzinon

 

-- 5 kwi 2015, o 17:42 --

 

Wy tak nic. Macie to chwala wam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, o, a czemu tak? Ciąża, mianseryna/mirtazapina/kwetiapina/olanzapina, zwykły smuteczek czy po prostu lodówka to Twój wróg? 8) To chyba jedyne forum, na którym można zadać tak sformułowane pytanie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, bo od prawie pół roku nie jestem w stanie opuścić mieszkania więc tak wyszło, że wpierniczam wszystko jak leci ;).

Żadna ciążą!!!!!!!!!!!!!!!!! A reszty tych pojęć nie znam :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zadnych tabsow, poza tym w dalszym ciagu nie jest na 100% wiadome czy to problemy natury mentalnej. BC masz na mysli?

 

-- 05 kwi 2015, 17:06 --

 

Tym bardziej, ze bralam przez 2 miesiace jakies leki i niczego to ni zmienilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak po prostu, w BC przebywa moja wielka acz niespełniona miłość. :) Taka dziewczyna z obrazka jakby.

 

Jakie leki brałaś? Skoro napisałaś, że jakieś, to pewnie były to ziołowe uspokajacze z apteki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, mhm. No ja planuję kiedyś się przeprowadzić gdzieś trochę na północ od Vancouver - bliżej gór. Ale to jak wyzdrowieję.

 

-- 05 kwi 2015, 17:21 --

 

Brałą na początku Pramolan, potem Afobam +jakiś tam antydepresant bo podobno Afobam może powodować depresję. Ale w sumie po 3 miesiącach odpuściłam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, afobam to xanax właśnie. Użyłem tej drugiej nazwy, bo w Kanadzie afobamu nie ma przecież. ;) I serio nie czułaś się lepiej po tym leku? On dość skutecznie i szybko niweluje lęki. Minusem jest to, że uzależnia. Pramolan to tylko słaby zamulacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×