Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Trafilem na to forum bo od zawsze mam nerwicę. Leczyłem już się kilka razy u psychologa ale jeszcze nigdy na nerwicę. Chodziłem do DDA i byłem też na terapii indywidualnej. Nigdy nie brałem leków. Przestałem chodzić do psychologów bo mi nie pomagało a za induwidualnego musiałem płacić a na grupę bardzo bałem sie chodzić bo mam do tego wszystkiego fobię społeczną. Nie poprawiało się przez długi czas więc przestałem. Teraz znowu mam ochotę pójść do psychologa ale teraz już wiem że mam nerwicę więc może coś się zmieni. Muszę się tylko zebrać w sobie i pójść a z tym zawsze było u mnie ciężko.

 

Znalazłem to forum kiedyś jak chodziłem po sieci i teraz postanowiłem sie zarejestorwać. Fajnie czasem poczytać że ktoś ma takie same problemy jak ja a jeszcze lepiej że z tego wyszedł. Zwłaszcza z tego forum dowiedziałem się ze jest coś takiego jak derealizacja. Ja to mam od bardzo dawna i myślałem że mnie po prostu poje*ało ale na szczeście inni też to mają więc chyba nie jestem aż tak do końca nienornalny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ho ;) Przynajmniej wiesz co Ci jest to zawsze jakiś początek. I spoko przemożesz się i pójdziesz do psycho :)

Z tym czytaniem o problemach innych to może i raźniej ale nie wbijaj się w to za bardzo bo niektórzy toną w tym forum szukając odskoczni od prawdziwego świata. A błąd ! :)

Trzymaj się i pozdrawiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wirek. Miło poznać ;)

 

Wiesz, czasem świadomość choroby sprawia, że się z nią godzimy i uczymy żyć - owszem, cierpimy, nie jesteśmy szczęśliwi, narzekamy, jednak ciągle w niej trwamy bo tak naprawdę obawiamy się zmian...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×