Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pozbyć się psychotropów z organizmu ?:( ratunku


Dawid1987

Rekomendowane odpowiedzi

prosze niech mi ktoś coś doradzi byłem w szpitalu psychiatrycznym .Wyszedłem w poniedziałek dostałem na wyjście zastrzyk bardzo mocny który ma dzialać kilka tygodni.Już nie daję rady, jak się tego pozbyć? jeżeli mam się tak dalej czuć to ja wolę umrzeć .Doradzcie coś proszę

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:26 pm ]

nikt nic nie pisze:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, nie brałam nigdy takich rzeczy, ale z tego co wiem na ten temat, to to samo może przejść po pewnym czasie, choć nie wiem po jak długim konkretnie. Ale jeśli masz na myśli oczyszczenie organizmu, to na to dużo sposobów jest - picie przeczyszczających i moczopędnych ziółek, dużo ruchu na świeżym powietrzu, nie jedzenie zbyt dużej ilości mięsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli źle się czujesz po tym leku skontaktuj się z lekarzem, który ci go podał. Możesz też czuć się źle z jakiegoś innego powodu, a wydaje ci się, że to wina leku w organizmie.

 

Środki przeczyszczające bierze się na oczyszczenie przewodu pokarmowego, a nie w celu neutralizacji psychotropów, więc wszelkie pomysły, jakby rozwiązać problem domowymi sposobami (ziółkami, dietą) są na prawdę niedorzeczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×