Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dobry wieczór


Kajtek94

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie;) Wojtek z tej strony. To w sumie nie jest mój pierwszy post ale z poprzednimi coś nie wyszło i ponoć napisałem je w 2010 choć dodałem je wczoraj;) Moglibyście to jakoś wyjaśnić? Też mieliście taki problem? Bardzo zaciekawiła mnie ta strona. Uwielbiam psychologie i wszystko co z nią związane. Poza tym widze że forum jest często gęsto odwiedzane co cieszy;) Jeszcze raz-witajcie

 

-- 26 lis 2013, 20:19 --

 

Zapomniałem o najważniejszym:/ Mam problemy z sercem. Tzn ciśnienie jest jak najbardziej ok(ok 110/70) ale rok temu zaczęły się problemy z ciężarem na piersi,dusznościami i dziwnym ,,swędzeniem" serca momentami przechodzącym w ból(dziwne uczucie ,,prądu" i kłucie). Pojawiało się to tylko w czasie i po silnym stresie. Miałem od tego spokój na jakiś czas(ok trzy miesiące) i teraz znów powróciło. Wydaje mi się że mam też fobie społeczną. Nie lubie tłumu,hałasu,pijanych typów. Ostatnio nastąpił mały hardcore-kobieta przyjaciela poroniła,brat znajomego się powiesił,przyjaciółka ma kłopoty rodzinne,przyjaciel poważne problemy z ciśnieniem. To chyba tyle na początek. Aha,ciągle mam uczucie zmęczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×