Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


Helix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum. Od jakiegoś czasu przeglądam znajdujące się na nim treści i w końcu postanowiłem zasilić jego szeregi, bo widzę, że jest tu sporo osób, które męczy coś podobnego i dostanę tu więcej zrozumienia niż od osób z mojego otoczenia, które nie potrafią wymyślić czegoś innego od "weź się w garść".

 

W moim życiu przeszedłem przez wiele przykrych wydarzeń i w pewnym momencie coś jakby się we mnie zablokowało. To smutne, bo gdy się spojrzy na zdjęcia z młodych lat, to od razu widać, że byłem bardzo wesołym i energicznym dzieckiem, a aktualnie jestem 23-letnim wrakiem, który ma problem z ponownym wyjściem na prostą. Każdy mi mówił, że te wydarzenia tylko mnie wzmocnią, niestety w moim przypadku, to nie działa w ten sposób. Popadłem w depresję i ostatnio nie ma dnia, żebym nie miał problemów z sennością, ociężałością i pytaniami w mojej głowie w stylu "i na cholerę to wszystko?".

 

Ponad dwa lata temu uczęszczałem na terapię, było to w czasie choroby mojego ojca (która zakończyła się zgonem), jednak nie było ze mną jeszcze tak źle i przestałem odwiedzać terapeutkę, bo stwierdziłem, że nie potrzebuję pomocy i poradzę sobie sam. Byłem też w tym okresie u psychiatry, jednak zlał mnie on totalnie i powiedział, że to tylko problemy związane z okresem dojrzewania :great: . Chciałbym poradzić sobie sam z tym wszystkim, jednak ostatnio ciągle przegrywam i zastanawiam się nad kontynuacją terapii - jednak najtrudniej jest zrobić ten pierwszy krok.

 

Pozdrawiam :smile: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja leczę sie już długo psychiatrycznie i też myślę teraz nad powrotem do terapii, chociaż nigdy mi nie pomogła.. Udaj się i do psychologa i do psychiatry. A tamten u którego byłeś to jakiś nieprzyjemny:/ ja na szczęście na takiego nie trafiłam nigdy.. Napisz, na co sie zdecydowałeś. Ściskam:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was wszystkich ja leczę się od 4 lat na depresję, dzięki antydepresantom jest zdecydowanie lepiej ale boję się odstawić ze już całkiem nie poradzę sobie z życiem i problemami. Niestety nie trafiłem na dobrych psychiatrów i żaden tak na prawde mi nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×